Новини

21 жовтня 2017р. День відкритих дверей-проект "Крок у майбутнє"

21 жовтня 2017р. День відкритих дверей-проект "Крок у майбутнє"

Ваша дитина навчається в 9, 10 або 11 класі? Мріє бути ІТ-фахівцем, можливо їй подобається конструювати електронні керовані іграшки - роботи? Або вона хоче стати "профі" в організації перевезень, оцінюванні, фінансових операціях чи економічних дослідженнях? А можливо ще не знає, ким хоче бути? Тоді приходьте до Вінницького технічного коледжу 21 жовтня 2017 року на проект "Крок у майбутнє" та ЗДІЙСНІТЬ СВОЇ МРІЇ!

Козацька слава наших предків

Козацька слава наших предків

День Захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Бібліотека коледжу підготувала книжково-ілюстративну виставку «Мудрість козацької доби».    

Виставка надає унікальну можливість, насамперед молодому поколінню, перенестися в епоху наших славних козацьких прадідів, «прожити» їхнім життям. Наразі ця сторінка нашої історії надзвичайно актуальна, адже звитяги козацьких полководців, блискучі перемоги запорожців у жорстоких боях, їхня любов до своєї Вітчизни та незрадлива вірність побратимам є тим історичним і духовним стрижнем, що надає сили й енергії для боротьби за українську незалежність сьогодні, виховує у сучасних українців гордість за славетні здобутки нашої історії. Ми, українці, повинні перш за все пам’ятати: хто ми, звідки наші корені.

ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД!

ФЕСТИВАЛЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ»

ФЕСТИВАЛЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ»

11 жовтня відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні серед студентів других курсів.

Саме патріотизм сьогодні, як ніколи, став головною рисою української молоді. І даний конкурс цьому доказ. Це свято творчості, таланту, натхнення в ім’я доброго та вічного.

На фестиваль завітали студенти Конотопського політехнічного технікуму Сумського Державного університету, які також презентували музичний номер. Гостем свята був також наш випускник, заступник голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА – Андрій Мельничук.

В ході концертної програми звучали різні жанрові виконання пісень, на всі смаки та у всіх інтерпретаціях.

фото

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-МАСОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «SMILE FEST»

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-МАСОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «SMILE FEST»

В першу п’ятницю жовтня весь світ відзначає День посмішки.
6 жовтня Вінниця теж долучилася до святкування Дня посмішки і задіяла всіх школярів та студентів міста. Наші студенти не були осторонь цього свята.

Для інформації: Всесвітній день посмішки бере свій початок ще з 1963 року, коли американський художник Гарві Белл уперше намалював жовтого смайлика.

фото

Пилип Орлик – гетьман України

Пилип Орлик – гетьман України

У жовтні 2017 року виповнюється 345 років від дня народження Пилипа Орлика – українського державного,  політичного і військового діяча, гетьмана України.

Бібліотека коледжу з нагоди цієї дати підготувала книжково-ілюстративну виставку «Пилип Орлик – гетьман України, творець Першої Української Конституції».    

Книжкова експозиція представляє історичний портрет українського політичного діяча першої половини XVIII ст., творця першої української Конституції – гетьмана Пилипа Орлика. У наукових працях, документах і матеріалах подається історія створення «Конституції», розглянуто історичні події за яких цей документ було написано, висвітлюються головні ідеї, викладені в Конституції 1710-го року та літературних творах Пилипа Орлика.