Новини

Акція «Молодь Вінниці – за життя без Снід!»

Акція «Молодь Вінниці – за життя без Снід!»

28.11.2017р. наш навчальний заклад взяв участь в щорічному профілактичному заході, присвяченому Міжнародному дню боротьби із СНІД – міській молодіжній акції «МОЛОДЬ ВІННИЦІ – ЗА ЖИТТЯ БЕЗ СНІД!»

Зібрання молоді проходило в Міському Палаці Мистецтв «Зоря». В програмі заходу - виступи представників Центру СНІДу, міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, «Товариства Червоного хреста», гала-концерт аматорських шкільних колективів та творчих колективів нашого коледжу.

У сучасному світі досить поширеним є явище волонтерства, зокрема серед студентської молоді. Ось і студенти Вінницького технічного коледжу не стали стояти осторонь волонтерського руху.

Так, як наш викладацько-студентський колектив вже не один рік працює під гаслом «Молодь обирає здоровий спосіб життя», то одразу було визначено напрям діяльності: освітня пропаганда здорового способу життя «Молодь Вінниці обирає життя без СНІД» зі сприяння Вінницького міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

"Молодь проти СНІДу", "Молодь Вінниці за здоровий спосіб життя", "Україна за життя!". Із такими гаслами ввечері студенти вінницьких вузів пройшли від МПМ "Зоря" до Будинку офіцерів, тримаючи в руках свічки, запалені в пам'ять про померлих від СНІДу 

Фото

Микола Леонтович – славетний син співочого Поділля

Микола Леонтович – славетний син співочого Поділля

В серцях  пісні будив подільський дзвін !

Співоче, мелодійне Ваше поле…

Н. Шаварська

В рамках обласного краєзнавчого проекту «Мій край – моя історія жива» працівниками  бібліотеки проведено інформаційну годину з групою 1ОК2 присвячену митцю рідного краю Миколі Леонтовичу та підготували огляд книг на тему:  «Творець подільської пісні».

13.12.2017 р. виповнюється 140-років від дня народження українського композитора, хорового диригента, громадського діяча, збирача муз. фольклору, піаніста, педагога. (13.12.1877 – 23.01.1921))

Він є учнем та  послідовником творчих принципів М. Лисенка.

Його життя – це приклад самовідданого служіння Україні, справі відродження української культури, зокрема хорового мистецтва. Найпопулярніші: "Праля", "Козака несуть", "Щедрик", "Дударик", "Піють півні", хори "Літні тони", "Моя пісня".

"Щедрик "- найвідоміша у світі українська  різдвяна  мелодія. Зазначимо, що вже століття в усьому світі зустрічають Різдво під звуки української щедрівки.

Твори Леонтовича глибоко хвилюють і нині. Їх співають професійні хори, самодіяльні колективи в Україні та за кордоном. Творча спадщина нашого земляка стала невід’ємною частиною світової музичної скарбниці.

Запрошуємо до перегляду!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У минулі віки на Землі безроздільно панували чума і натуральна віспа.

Одна з епідемій нашої сучасності була названа «чумою 20-го століття» — синдром набутого імунного дефіциту, скорочено – СНІД.

1 грудня 1988 році була вперше відзначена дата проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Символ боротьби зі СНІДом – червона стрічка.. Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи, що традиційно проводяться в цей день, традиційно відбуваються із символом – Червоною стрічкою. Її ідея належить художнику Франку Муру. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу.

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці коледжу була презентована  виставка-міркування «СНІД – як уберегти себе».

На виставці представлено книги, які містять інформацію про властивості цього вірусу, про ВІЛ-інфекції та шляхи поширення хвороби, про лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії.

Запрошуємо до перегляду!

Григорій Сковорода – гуманіст, письменник, поет, філософ

Григорій Сковорода – гуманіст, письменник, поет, філософ

Григорій Сковорода – гуманіст, письменник, поет, філософ (до 295-річчя від дня народження Г. Сковороди)

Ми створимо світ кращий.

В майбутній Україні бачу все нове:

 нових людей, нове творіння і нову славу.

Григорій Сковорода

Григорій Савич Сковорода – найвидатніша постать у культурному й літературному житті України XVIII ст., великий народний мислитель, просвітитель і письменник світового рівня.

Г. Сковорода був всебічно обдарованою людиною – філософом-мислителем, письменником, педагогом, музикантом, знавцем античності й середньовіччя, володів кількома мовами – латинською, старогрецькою, староєврейською, польською, німецькою, російською.

Мандруючи Україною, він цікавився життям, звичаями, мистецтвом, віруваннями народу, відображав у своїх творах враження від побаченого і почутого.

З 28 листопада по 4 грудня в бібліотеці коледжу експонується  виставка-роздум „Григорій Сковорода – гуманіст, письменник, поет, філософ».

Запрошуємо до перегляду!

Профорієнтаційний захід «Економічна платформа ВТК» як підсумок декади – презентації фінансово-економічного відділення

Профорієнтаційний захід «Економічна платформа ВТК» як підсумок декади – презентації фінансово-економічного відділення

29 листопада у Вінницькому технічному коледжі відбулося урочисте закриття декади презентації фінансово-економічного відділення, у формі профорієнтаційного заходу «Економічна платформа ВТК». На якому було продемонстровано професійне досягнення студентів відділення, їх таланти та згуртованість педагогічного колектива і студентства.

Захід «Економічна платформа ВТК» був проведений в межах роботи обласного методичного об’єднання завідувачів відділень коледжів і технікумів Вінницької області, темою якого була «Організація профорієнтаційної роботи у навчальних закладах».

В рамках заходу були відзначені за проектну роботу та фахові конкурси кращі студенти фінансово-економічного відділення різних спеціальностей:

 1. Економіка підприємства;
 2. Фінанси та кредит;
 3. Оціночна діяльність;
 4. Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті.

На святі були присутні представники різних підприємств, організацій та установ, які спільно з викладачами фахових випускових циклових комісій «Економіки і фінансів» та «Транспортних технологій» нагороджували студентів фінансово-економічного відділення, які стали переможцями у кращих професійних проектах та фахових конкурсах.

Презентація спеціальності  «Економіка підприємства» розпочалась із привітання й нагородження. Студентів нагороджували:

 • директор громадської організації «Центр Поділля–Соціум» Проценко Сергій;
 • директор Вінницького молодіжного центру праці Килимник Ірину;
 • керівник «Бізнес-клубу» Вінницького технічного коледжу, викладач економічних дисциплін Жгун Олена Петрівна

Нагородили групи 3ЕП та 3ОД за активну участь у проведенні тренінгу «Командоутворення», а також були нагороджені  кращі тренери просування проекту «Фінансова грамотність», студентка групи 3Ф Варгатюк Тетяна і студенткуа групи 3ЕП Капченко Єлизавета.

Презентацію спеціальності  «Транспортні технології» розпочали з привітання голови випускової циклової комісії «Транспортні технології» Гринчук Олени Дмитрівни.

Голова випускової циклової комісії «Транспортні технології» Гринчук Олена Дмитрівна спільно з фінансовим директором  фірми «ФОП Новроцький» Погосян Світланою Анатоліївною і  менеджером фірми Пащенком Володимиром Володимировичем  нагородили студентів групи 4ОП Глущенко Анастасію і Лужанського Дмитра, групи 3ОП1 – Пйонтик Максима та групи 3ОП2 – Ніцецького Дмитра як кращих учасників форуму 2017 «Автомобільні перевезення: стан, проблеми, перспективи».

Доктор технічних наук, професор, академік транспортної академії України, відмінник освіти України, завідувач кафедри автомобілів та транспортного менеджменту Вінницького національного технічного університету Біліченко Віктор Вікторович нагородив команду-переможців групи 4ОП за зайняте І місце в брей-ринзі, який проводився між командами Вінницького технічного коледжу і Вінницьким національним технічним університетом на тему: «Майбутнє – за транспортними технологіями».

Презентація спеціальності «Фінанси і кредит» розпочалась з нагородження студентів–переможців проекту «Банківська грамотність», які навчаються в групі 3Ф Дейчук Владиславу, Бойка Олександра, Черниченка Руслана, Блок Валентину, Кретюк Анастасію цінними подарунками від директора Вінницької філії Приватбанку Лукашенко Віталія Павловича та керівника проекту від коледжу викладача випускової циклової комісії «Економіки і фінансів» Броди Аліни Юріївни.

Студентів групи 3Ф Курдибаху Валентину, студента групи 3ОД Шестакова Вадима, які стали переможцями проекту «Страхування – запорука економіки», нагороджували заступник директора Вінницької регіональної дирекції ПрАТ «Страхова група ТАС» Мазур Тетяна Іванівна спільно з викладачем випускової циклової комісії Бродою Аліною Юріївною.

На святі був присутній заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області Базалицький В’ячеслав Михайлович, який відзначив студентку групи 3Ф Варгатюк Тетяну за найкращу наукову доповідь про Головне управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області та подякував викладачу випускової циклової комісії «Економіки і фінансів», кандидату економічних наук, завідувачу навчально-методичної лабораторії Вінницького технічного коледжу Сіташ Тетяні Дмитрівні за плідну співпрацю та сприяння у підготовці майбутніх фахівців спеціальності «Фінанси і кредит».

Студенти групи 3Ф Варгатюк Тетяна і Блок Валентина та студентка групи 3ОД Каменюк Марія стали переможцями конкурсу «Краще резюме».

Їх нагороджували: керівник відділення площадок SD GROUP контакт –центр Следзевську Жанну та HR – менеджер Филипец Анна спільно з організаторами конкурсу завідувачем фінансово-економічним відділенням та викладачем випускової циклової комісії «Економіки і фінансів» Поповою Оленою Олександрівною, викладачем випускової циклової комісії «Економіки і фінансів» Алексєєнко Олександрою Анатоліївною.

Презентація спеціальності «Оціночна діяльність» розпочалась з нагородження найкращих майбутніх фахівців у сфері оцінки рухомого та нерухомого майна. Переможців фахового конкурсу студентських проектів з оцінки реальних об’єктів рухомого та нерухомого майна нагороджували директор агентства нерухомості «СтильЭстейт» Яцуба Олександр Миколайович, директор оціночної фірми ТОВ «Експерт-Цетр+» Петрушевська Альона Миколаївна та керівник відділу сприяння працевлаштуванню, викладач циклової комісії «Економіки і фінансів» Українець Наталя Василівна, ними стали наступні студенти групи 3ОД Кияновська Аліна, Тарчинець Олена, Сікорський Дмитро і Каменюк Марія.

Керівник віддаленого сервісного управління головного офісу Приватбанку Ткачук Тетяна Миколаївна нагородила студентку групи 3ОД Бевз Валерію, яка перемогла в конкурсі на вільне вакантне місце в контакт-центр Приватбанку.

Сюрпризом для всіх був виступ випускниці 2015 року, яка стала переможцем конкурсу «Студенти мають таланти» Дем’янюк Катерини. Щиро вітали адміністрацію, викладачів та студентів фінансово-економічного відділення випускники минулих років, які обіймають різні посади в різних установах, організаціях та на підприємствах:

 1. Ліпач Олена – начальник управління міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації, випускниця 2002 р.
 2. Сіташ Тетяна Дмитрівна – к.е.н., завідувач навчально-методичної лабораторії, викладач фінансово-економічних дисциплін, випускниця 2003р.
 3. Ткачук Тетяна Миколаївна – керівник віддаленого сервісного управління головного офісу Приватбанку, випускниця 2011 р.
 4. Рандюк Марина – головний менеджер з продажі нерухомого майна, випускниця 2011 р.

Бурхливими оплесками студенти зустрічали артистичний виступ класних керівників фінансово-економічного відділення.

Під час святкового концерту були представлені гуртки художньої самодіяльності Вінницького технічного коледжу.

На сцені лунали чудові пісні, сердечні привітання, виконувались хореографічні композиції, театралізовані гумористичні мініатюри. 

Фото