Досягнення

Міжнародні олімпіади, конкурси серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Всеукраїнські олімпіади, конкурси серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Дата Прізвище студента  Олімпіади, конкурси  Місто 
2012-2013 Господарець Сергій
1-е місце
Краща 2D векторна графіка
керівник Бортнік В.М.
Господарець Сергій
1-е місце
Краща Flash анімація
керівник Бортнік В.М.
Коваль Михайло
2-е місце
Краща графічна реалізація
керівник Бортнік В.М.
Ляч Андрій
3-е місце
Краща графічна реалізація
керівник Бортнік В.М.
Міжнародний бліц-конкурс з веб- дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ПТУ та коледжів м. Вінниця
Господарець Сергій
2-е місце
Краща Flash анімація
керівник Бортнік В.М. Ващук Максим
3-е місце
«Web-програмування»
керівник Бортнік В.М. Рисіч Артем
3-е місце
«2D растрова графіка»
керівник Бортнік В.М.
XI Міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп’ютерної графіки м. Вінниця
Кабалюк Альона
1-е місце
О.Г. Кучинська
ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка  
2013-2014 Кабалюк Альона
І місце
керівник Кучинська О.Г.
IV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області  
Господарець Сергій
Номінація «Найкраща 2D векторна графіка»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Галущак Олександр
Номінація «Найкраща 2D векторна графіка»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Господарець Сергій
Номінація «Краща 2D растрова графіка»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Господарець Сергій
Номінація «Краща Flash-анімація»
ІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Салтикова Тетяна
Номінація «Краща Flash-анімація»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Господарець Сергій
Номінація «Краща GIF-анімація»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ПТУ та коледжів  
Буковський Нікіта
Номінація «Найкраща 3D-графіка»
ІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Ковалик Володимир
Номінація «Найкраща 3D-графіка»
ІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Сусідко Ольга
Номінація «Найкраща 3D-графіка»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Тяпкін Олександр
Номінація «Найкраща 3D-графіка»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Безрученко Дмитро
Номінація «Краща Flash-анімація»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Сулімов Дмитро
Номінація «Краща Flash-анімація»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Недоснований Олександр
Номінація «Краща Flash-анімація»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Данилюк Ліана Номінація «Краща GIF-анімація»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Зимовий Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів  
2014-2015 Салтикова Тетяна
Номінація «Краща 2D растрова графіка»
ІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Ковалик Володимир
Номінація «Найкраща 3D-графіка»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Буковський Нікіта
Номінація «Найкраща 3D-графіка»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Кубович Костянтин
Номінація «Краща Flash-анімація»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Другий літній Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів  
Махновецька Наталія
Номінація «Краща 2D растрова графіка»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Гранатова Аліна Номінація «Краща 2D растрова графіка (фотомонтаж)»
ІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Ковалик Володимир Номінація «Найкраща 3D-графіка»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Буковський Нікіта
Номінація «Найкраща 3D-графіка»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Кубович Костянтин
Номінація «Краща Flash-анімація»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Другий зимовий Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів  
2015-2016 Кубович Костянтин
Номінація «Краща Flash-анімація»
І місце
керівник Бортнік В.М.
Полторак Олександр
Номінація «Найкраще інформаційне наповнення»
ІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Грущенко Владислав
Номінація «Найкраще інформаційне наповнення»
ІІІ місце
керівник Бортнік В.М.
Міжнародний літній бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів  
Дата Прізвище студента  Олімпіади, конкурси  Місто 
2006-2007 Горячук В’ячеслав,
2-е місце
Всеукраїнська олімпіада з комп’ютерних технологій в бухгалтерському обліку м. Київ
Коробейніков Борис,
9-е місце
Всеукраїнська олімпіада з інформатики м. Сімферополь
2007-2008 Коробейніков Борис – 1 місце Всеукраїнська олімпіаді з інформатики  та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації м. Тернопіль
2008-2009 Коробейніков Борис, 3ОК-1,
2-е місце
III Всеукраїнська олімпіада з інформатики  та комп’ютерної техніки   серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації м. Вінниця
Зимогляд Андрій, 1ОК-1, 3-е місце I Всеукраїнська олімпіада з математики  серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації м. Вінниця
2009-2010 Рибаченко Віталій, 2ОК-1
2 місце
IV Всеукраїнська олімпіада з інформатики  та комп’ютерної техніки   серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації   м. Київ, промислово-економічний коледж НАУ, 26-28 травня 2010 року
Гринчук Андрій
5-е місце 
II Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації   м. Львів, технічний коледж, 9-11 червня 2010 року
Онілов Денис, 3ЕП-1 Участь у Всеукраїнському конкурсі «Інформаційні технології в бухгалтерському обліку» м. Запоріжжя, 2-5 червня 2010 року
Коробейніков Борис, Коломійчук Максим, 4ОК-1
2-е місце
IX відкрита студентська олімпіада з прикладного програмування м. Київ, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
Денисюк Валентин,
Вознюк Віталій, доповіді 3-е місце
XIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції» м. Київ, 13-14 травня 2010 року
2010-2011 Команда: Вознюк Віталій, Демчук Тарас
3 місце
І Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки м. Вінниця, Вінницький технічний коледж, 11-13 травня
Рибаченко Віталій
2-е місце 
Всеукраїнська олімпіада з інформатики м. Київ, Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету, 26-28 травня 2011 року
Ігнатій В’ячеслав
2-е місце 
Всеукраїнська олімпіада з математики м.Чернівці, коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, 25-27 травня
Шевчук Н.І.,
Семенюк О.І.
І-е місце
Всеукраїнський конкурс огляд студентських профспілкових організацій 2011  
2011-2012 Шарабура Олена (керівник О.Г. Кучинська)
І місце
ІІІ етап ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.  
Шарабура Олена (керівник О.Г. Кучинська)
І місце
ІІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  
Сініцин Дмитро, Мазуренко Максим (керівник В.В. Вернигора)
ІІ місце (загальнокомандне)
ІІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки  
Довгань Олександра (керівник В.Є. Томілова)
ІІ місце
Всеукраїнська олімпіада з математики  
2012-2013 Кабалюк Альона (керівник Ю.В.Зоріна)
І місце (1 рівень)
Гаврилюк Ірина (керівник Ю.В.Зоріна)
2 місце (2 рівень)
ІІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  
Моторна Катерина (керівник: Ю.В.Зоріна)
І місце
ІІІ етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови  
Лісовий Олександр та Бузін Володимир (керівник: С.М. Цирульник, В.В. Вернигора)
І місце
ІІІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки  
Кабалюк Альона (керівник: О.Г. Кучинська)
І місце
ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  
2013-2014 Кабалюк Альона (керівник: Ю.В.Зоріна)
І місце
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови  
Бузін Володимир та Дутчак Артем
(Керівники – Цирульник С.М., Ткачук В.М.)
ІІ місце
IV Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки  
Безрученко Дмитро (Керівник – Яцишен С.О.)
ІІ місце
Всеукраїнський конкурс шкільних робіт по фізиці, хімії та математиці "ФизХимБиМ - 2013"  
Максімов Олександр (Керівник – Швець Т.В.)
ІІІ місце
Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» 2014 – 2015  
2014-2015 Пасарар Наталя (Керівник – Кучинська О.Г.)
ІІ місце
V Всеукраїнська олімпіада з української мови  
Пасарар Наталя (Керівник – Кучинська О.Г.)
ІІ місце
Всеукраїнський етап XV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика  
Кисляченко Максим
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!» (Номінація «Відеоролик»)  

Обласні олімпіади, конкурси серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Дата Прізвище студента  Олімпіади, конкурси  Керівник 
2004-2005 1 місце Змійчук Анна, 1Ф-1, 
2 місце Мазуренко Антон, 1ОК-1
 Обласна олімпіада з математики Рижій В.В.,
Томілова В.Є.
1 місце Годонюк Іван, 2ОК-1, 
2 місце Кордон Олександра, 2Ф-1,
3 місце Змійчук Анна, 1Ф-1
Обласний етап конкурсу з української мови  ім. Петра Яцика Кучинська О.Г.
1 місце Твердохліб Тетяна, 2Ф-1, Яцюк Віктор, 2Ф-1 II тур  обласного конкурсу творчих робіт студентів із суспільної тематики, присвяченого 60-річчю Великої Перемоги, серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Білик С.П.
1-е місце - робота Кучинської О.Г. Огляд-конкурс методичних розробок з української літератури «Література рідного краю»  
2005-2006 1 місце – Змійчук Ганна, Петрушинська Катерина 
2 місце – Григор’єва Тетяна, Півнюк Юрій, Бевз Вадим
Обласний етап конкурсу ім. П.Яцика з української мови Кучинська О.Г.
1 місце – Мельник Вікторія, Возний Максим, Кудик Лілія Обласна олімпіада з хімії  
2006-2007  1 місце – Коробейніков Борис,1ОК-1 Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Горячук В’ячеслав, 3Ф-1 Обласний конкурс «Ккомп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Несімко Юлія, 1Ф-1 Муляр Вікторія, 1Ф-1
2 місце – Дудченко Наталя, 2ЕП-1, Білоусова Людмила, 2Ф-1
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.,
Зоріна Ю.В.
1 місце – Карпенко Максим 1ОК-1, Шурпяк Олександр, 1ОК-1
2 місце – Коробейніков Андрій, 1ОК-1, Ткаченко Володимир, 1ОК-1
3 місце – Ходак Андрій, 1ОК-1, Коломійчук Максим, 1ОК-1
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
2007-2008 2 місце – Мельник Світлана, 1ЕП-1, Муляр Вікторія, 2Ф-1 Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г., Зоріна Ю.В.
1 місце – Жижко Анна, 1ОК-1, Сокіл Любов, 1Ф-1,
3 місце – Пеньківська Ірина, 1ЕП-1
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є., Довгань Д.Ю., Стахова О.А.
2 місце – Путкарадзе Артур, 1ОК-1,
3 місце – Самар Павло, 1ОК-1
Обласна олімпіада з іноземної мови Можаровська О.Е.
1 місце – Гончар Максим, 3Ф-1 Обласний конкурс «Інформаційні системи і технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Коробейніков Борис, 2ОК-1 Обласна олімпіада з інформатики  та комп’ютерна техніка  Овчар І.М.
1 місце – Жижко Анна, 1ОК-1, Самар Павло, 1ОК-1 Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
2008-2009 I рівень
1 місце – Лавренчук Наталія, 1Ф-1, Метєлєва Любов, 1Ф-1
II рівень
1 місце – Пеньківська Ірина, 2ЕП-1,
2 місце – Мельник Світлана, 2ЕП-1
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.,
Зоріна Ю.В.
1 місце – Зимогляд Андрій, 1ОК-1,
Мєтєлєва Любов, 1Ф-1
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.,
Довгань Д.Ю.
2 місце – Юкало Анна, 3Ф-1 Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Коробейніков Борис, 3ОК-1
1 місце – Рибаченко Віталій, 1ОК-1
Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Мєтєлєва Любов, 1Ф-1
2 місце – Зарицька Тетяна, 1Ф-1
Обласна олімпіада з хімії Мостова Р.П.
1 місце – Зимогляд Андрій, 1ОК-1,
Ткачук Максим, 1ОК-1,
3 місце – Чернов Андрій, 1КТ-1
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
1 місце – Жижко Анна, 2ОК-1
2 місце – Ковтун Руслан, 2КТ-1
3 місце – Бурдейний
Обласна олімпіада з електротехніки Телефус В.Д.,
Антіпова Т.М.
1 місце – Вовк Сергій, Крикун Алла, 2ЕП-1
1 місце – Сокіл Любов, 2ЕП-1
Обласний конкурс декламаторів:
- Зарубіжна література
- Українська література
Шевчук Н.І.
Кучинська О.Г.
2009-2010 I-й рівень
1 місце – Гусаренко Оксана, 1Ф-1
II-й рівень
3 місце – Лавренчук Наталія
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г., Зоріна Ю.В.
1 місце – Гринчук Андрій, 1ОК-1
Данільченко Костянтин, 1КТ-1
Обласна олімпіада з математики Овчар І.М.,
Томілова В.Є.
1 місце – Онілов Денис, 3ЕП-1 Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
3 місце – Мельник Інна
5 місце – Лісовий Олександр
Обласна олімпіада з іноземної мови  
1 місце – Зимогляд Андрій, 2ОК-1 (немеханічні спеціальності)
2 місце – Бойко Віктор (немеханічні спеціальності)
1 місце – Рекало Олександра, 2ОК-1 (механічні спеціальності)
2 місце – Краєвський Микола (механічні спеціальності)
Обласна олімпіада з інженерної графіки Попівняк Л.Г.,
Кузнецова І.П.
2009-2010 1 командне місце – Григорук Володимир (капітан), 3ЕА-1 Дудник Андрій 3ЕА-2, Очеретний Вадим, 3ЕА-1, Ткач Олександр, 4ЕА-2 Обласний конкурс з автотранспортних дисциплін «Кращий за професією» Ситніков О.О.,
Костюк М.О.
1 місце – Рибаченко Віталій, 2ОК-1,
3 місце – Попов Роман
Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Гринчук Андрій, 1ОК-1
2 місце – Гусаренко Оксана, 1Ф-1
Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
2010-2011 1 місце – Гаврилюк Ірина, 1Ф-1 Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Зоріна Ю.В.,
Кучинська О.Г.
1 місце – Гаврилюк Ірина, 1Ф-1 Обласний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка  
1 місце – Лавренчук Наталія Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» А.О.Крисак
1 місце – Ігнатій В’ячеслав;
2 місце – Коробейніков Денис
Обласна олімпіада з математики В.В. Рижій;
В.Є. Томілова
2 місце – Команда: Данільченко Костянтин, Лісовий Олександр, Харков Олексій Обласний конкурс «Кращий за професією (електротехнічні дисципліни)» В.П. Рихлюк, Т.М. Антіпова, Т.В. Погосян
1 місце – Рибаченко Віталій;
3 місце – Трончук Євгеній
Обласна олімпіада з інформатики Ів. М. Овчар;
Л.Б. Мацедонська
Сарахман Вікторія Обласна конференція з історії «Історія Подільського краю: минуле, сучасне, майбутнє» Т.В. Голєва, Н.М. Марценюк
Гусаренко Оксана Обласна конференція з екології «Екологія людини» О.І.Семенюк
Деркач Дмитро Обласна конференція з фізики «фізика в моїй майбутній професії» М.І. Поліщук
2011-2012 1 місце – Гаврилюк Ірина ІІ етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови Ю.В. Зоріна
1 місце – Попов Роман
2 місце – Трончук Євгеній
Обласна олімпіада з інформатики А.І. Колесник
Л.Б. Мацедонська
1 місце – Довгань Олександра
2 місце – Голуб’ятніков Андрій
Обласна олімпіада з математики В.Є. Томілова
1 місце – Довгань Олександра, Ройлян Микита Обласна олімпіада з фізики О.С. Домінський
1 місце – Реверчук Володимир Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» А.О. Крисак
1 місце – Моторна Катерина
2 місце – Бондаренко Дмитро
Обласна олімпіада з іноземної мови Сторожук С.К.
О.Е. Можаровська
1 місце – Гладюк Анастасія Обласна олімпіада з біології Л.В. Моторна
Ковальчук Катерина Обласна конференція з історії «Тоталітарне суспільство і особистість» Г.Д. Бадунь
Лісовий Олександр Обласна конференція «Стандартизація в моїй майбутній професії» Ю.М. Костюк
1 місце – Ткачук Максим
2 місце – Коваль Михайло
X відкритий обласний конкурс з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки Т.І. Трояновська
В.М. Бортнік
2012-2013 Моторна Катерина
І місце
ІІ етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови Ю.В.Зоріна
Вуглицька Людмила
І місце
Конкурс «Презентація бізнес-плану» Мельник Ольга
ІІІ місце
Конкурс «Реклама спеціальності» Мельник Ольга
І місце
Конкурс «Виконання тестових завдань»
Кращий за професією (Економічні дисципліни) Л.А. Гончарова , О.А. Алексєєнко, Д.Р. Масловата , О.О. Попова, Н.М. Щегоцька, О.П. Жгун
Трончук Євгеній
І місце Ковальчук Андрій
І місце
Обласна олімпіада з інформатики Л.Б. Мацедонська,
А.І. Колесник
Сомик Наталія
І місце Махновецька Наталія
І місце
Обласна олімпіада з математики І.М. Овчар
Томілова В.Є.
Команда Вінницького технічного коледжу у складі Базилишен Сергій, Тимошенко Олег, Гончарук Вадим, Савчук Владислав
2 місце
Конкурс «Кращий за професією» (транспортні дисципліни) Ситніков О.О., Ю.М. Костюк, С.А. Гуменюк, Н.М. Мирончак
Галяга Владислав
І місце Махновецька Наталія
І місце
Обласна олімпіада з фізики О.С. Домінський
Максімов Олександр
І місце
Обласний конкурс студентських науково-дослідницьких робіт з хімії та біології Т.В. Швець
Ткачик Михайло
І місце
Обласний конкурс декламаторів серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а Вінницької області Томчук М.В.
Господарець Сергій
І місце – регіональний етап
Всеукраїнський чемпіонат «Золотий байт» Бортнік В.М
Гнатюк Аліна
ІІІ місце
Регіональний тур Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за три хвилини» Масловата Д.Р.

Кабалюк Альона

ІІ місце
Обласний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Зоріна Ю. В.
2013-2014 Пеньков Владислав
І місце
Фурда Віктор
І місце
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.
Кондратюк Ольга
ІІ місце
Асєєва Лаура
ІІ місце
Обласна олімпіада з іноземної мови Крисак Л.В.
Мельничук Т.С.
Ковальчук Андрій
І місце
Обласна олімпіада з інформатики Колесник А.І.
Польгуль Дмитро
ІІ місце
Конарська Ольга
ІІІ місце
Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
Василенко Микола
ІІ місце
Дубик Олександр
ІІІ місце
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
Слободянюк Тетяна
І місце
Обласний конкурс «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» за звання кращого користувача бухгалтерською програмою «1С:Бухгалтерія 8» серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а. Крисак А.О.
Горбань Тетяна ІІІ місце Обласний конкурс «Кращий за професією» (економічні дисципліни) Алексєєнко О.А.
Букієвський Сергій
Клочковський Валерій
Кісс Ігор
Гончарук Вадим
І місце
Обласний конкурс «Кращий за професією» (транспортні дисципліни) Ситніков О.О.
Скерський О.Є.
Гуменюк С.А.
Мирончак Н.М.
Костюк М.О.
Остапчук Н.Ф.
Кабалюк Альона
ІІ місце
Обласний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Зоріна Ю.В.
Кабалюк Альона
І місце
Обласний етап IV Всеукраїнської олімпіади з української мови  серед студентів  ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області Зоріна Ю.В.
Демянюк Катерина
Олійник Богдан
Каролінський Владислав
Зозуля Сергій
Ніколюк Павло
І місце
Міжвузівський конкурс «Студенти мають таланти» (танцювальний колектив «Постмодерн») Томчук М.В.
Сметанюк Андрій
Буковський Нікіта
Козаков Роман
Загорський Максим
Панасюк Олег
Самборський Михайло
Шевчук Денис
Кирильчук Євгеній
І місце
Міжвузівський конкурс «Студенти мають таланти» (Магія Кубіка-рубіка) Власюк І.І.
2014–2015 Штойко Віталій
І місце
Чуба Каріна
ІІ місце
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.
Овчар І. М.
Сомик Наталія
ІІ місце
Обласний конкурс «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
Гончарук Віталій
ІІІ місце
Обласна олімпіада з інформатики Похилько О.В.
Пасарар Наталя
І місце
Обласна олімпіада з української мови Кучинська О.Г.
Пасарар Наталя
І місце
Обласний етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.

Всесоюзні олімпіади, конкурси, конференції серед технікумів МЕП СРСР

Дата Прізвище студента  Олімпіади, конкурси  Зайняте місце  Місто 
Травень
1968 року
Федоренко С., Калінчук М., Блажієвська Всесоюзна олімпіада з математики серед технікумів Міністерства електронної промисловості СРСР (керівник Домбровська В.В.)  участь  
  1971-1972 Ніколаєнко А.Н., Соколовська Є.Д., Куклін В.Н., Ковпак А.А. Всесоюзна олімпіада з математики серед технікумів МЕП СРСР  3-є місце  
Костюченко Т.Н., Всесоюзна олімпіада з фізики серед технікумів МЕП СРСР   3-є місце  
Січень 1973 р.
Соколенко І., Ковпак Всесоюзний міжтехнікумівський конкурс на кращу радіомонтажну роботу   участь  м. Вінниця
 Травень 1973 р. Субота В.І., Костюшко П.В., Підгорецький А.А. Всесоюзна олімпіада з фізики серед технікумів МЕП СРСР (керівник Домбровська В.В.)   участь  м. Новгород
 Січень1975 р. Цапов А.Р., Брюханов В.А.  Всесоюзна олімпіада з електротехніки серед технікумів МЕП СРСР (керівник Дмитренко О.М.)   участь м. Смоленськ 
Квітень1975 р. Гага Микола, Сус Марія. Всесоюзний міжтехнікумівський конкурс на кращу радіомонтажну роботу  3-є командне місце   м. Рязань
Травень 1975 р.  Сьома Б.  Всесоюзна олімпіада з хімії і фізики напівпровідників серед технікумів МЕП СРСР  Призове місце  м. Вінниця
 1975 р.  Робота студента Гуменюка П. <<Математика та електроніка в освоєнні мікросвіту>>  Всесоюзний конкурс творчих робіт на тему:<<Математика і електроніка >>(МЕП СРСР)  2-е місце   
Робота <<Математика та електроніка>>Робота <<Математика та радіотехніка>>  Всесоюзний конкурс рефератів <<Математика спецдисципліни>>( МЕП СРСР) (керівники Кожем’яко І.О., Ракіцька В.Д.), (керівники Курочкін А.А., Рижій В.В.)  2-е місце 3-є місце відповідно   
 1976 р. Павлюк М., Меленичук С.,  Всесоюзний міжтехнікумівський конкурс на кращу радіомонтажну роботу  1-е місце   
 Грудень 1976 р. Биденко Н.Ф., Акаєвич А.В.  Всесоюзна конференція переможців конкурсу <<Математика та електроніка>> (керівник Рижій В.В.)   Участь м. Богородицьк 
 1979 р. Дивак В.М., Галик П.І.  Всесоюзна олімпіада з електротехнічних дисциплін серед технікумів МЕП СРСР (керівник Дмитренко О.М.)   3-є місце  
 1980 р. Дивак В., Пастушенко О.  Всесоюзний  міжтехнікумівський радіомонтажний конкурс   Призове місце  
 Грудень 1982 р. Олликайнен Олег Юрійович, Костяєв С.П., Денисов І.К.  Всесоюзна олімпіада з фізики напівпровідників серед технікумів МЕП СРСР  1-е місце участь   м. Запоріжжя
1983 р.  Хвень П., Невгоденко М.  Всесоюзний  міжтехнікумівський радіомонтажний конкурс   Призове місце  
 1984 р. Гончар І., Ніколаєв В., Пачев В.  Всесоюзна олімпіада з фізики серед технікумів МЕП СРСР   1-е місце  
 Травень 1985 р. Ладуба Н., Цирульник С.  Всесоюзна олімпіада з математики серед технікумів МЕП СРСР (керівник Ракіцька В.Д. )   3 командне місце, Цирульник - 3 місце індивідуальний залік  м. Запоріжжя
Вересень 1985 р. Кондратюк І.Б., Шикір Т.Г.  Всесоюзний  міжтехнікумівський радіомонтажний конкурс (керівник Колесник А.І.)   2-е місце  м. Фрязіно
 Жовтень 1985 р. Цирульник С.  Всесоюзна олімпіада з електротехніки серед технікумів МЕП СРСР (керівник Дмитренко О.М. )   3 командне місце, Цирульник - 3 місце індивідуальний залік  м. Ленінград (м. Санкт-Петербург)
 1986 р. Дідур С., Хмель С.  Всесоюзний  міжтехнікумівський радіомонтажний конкурс   1-е місце  м. Орджонікідзе
 Червень 1986 р. Кусов Олександр, Мазурчак Микола  Всесоюзна олімпіада з фізики серед технікумів МЕП СРСР (керівник Головко М.Є.)   участь  м. Богородицьк
 Травень 1989 р. Шостацький Анатолій, Коробейніков Андрій  Всесоюзна олімпіада з електротехніки із застосуванням мікро-ЕОМ серед технікумів МЕП СРСР   1-е місце, 9-е місце відповідно  
 1989 р.  Босок Сергій, Токаренко Тетяна  Всесоюзна олімпіада з математики серед технікумів МЕП СРСР   2-е місце, 9-е місце відповідно  м. Ленінград
Усатюк Андрій, Ратман Роман  Всесоюзна олімпіада з інформатики та обчислювальної техніки серед технікумів МЕП СРСР   1-е місце, 2-е місце відповідно  м. Запоріжжя
Вересень 1989 р.  Баланчук С., Гладун В.  Всесоюзний конкурс на кращу радіомонтажну роботу серед технікумів МЕП СРСР   1-е місце  м. Вінниця
1989 р.  Рибак Віктор  Всесоюзна олімпіада з програмування серед технікумів МЕП СРСР (керівник Мирочник Я.Д.)    участь  м. Смоленськ
Травень 1990 р.  Баланчук С., Гладун В.  Всесоюзна олімпіада з фізики серед технікумів МЕП СРСР   1-е місце  м. Саратов