Останні новини

Пізнавально-розважальний конкурс «Лицар коледжу - 2018»

Пізнавально-розважальний конкурс «Лицар коледжу - 2018»

5 грудня, у переддень свята до Дня Збройних Сил України, воістину чоловічого свята, свята лицарів і захисників відбувся пізнавально-розважальний конкурс «Лицар коледжу - 2018».

Це було справжнє шоу, яке не залишило байдужим жодного з присутніх. Учасники демонстрували свої таланти, вміння триматися на сцені, зовнішній вигляд, майстерність лаконічно висловлювати власну точку зору в трьох конкурсах: візитка «Резюме – початок вдалої кар’єри», конкурс на швидке збирання і розбирання автомату та творчий конкурс.

Детальніше
Квест Проти насилля

Квест Проти насилля

28 листопада 2018 року  силами студентів – волонтерів та психологічної служби Вінницького технічного коледжу  був проведений  квест «Коледж - територія без насильства!» для студентів першого курсу.  Зазначений захід   волонтери коледжу проводять четвертий рік поспіль в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». 9 команд студентів – новачків пройшли п’ять локації квесту, познайомились з творчістю студентського соціального театру. В підсумку були визначені переможці, які отримали солодкі призи.  Волонтери коледжу дякують студентам – першокурсникам за активну участь у квесті та сподіваються, що отриману інформацію щодо запобігання насильству серед однолітків понесуть в маси.

Детальніше
Акція «Молодь Вінниці – за життя без СНІД!»

Акція «Молодь Вінниці – за життя без СНІД!»

30.11.2018р. студенти коледжу взяли участь у щорічному профілактичному заході, присвяченому Міжнародному дню боротьби із СНІД – міській молодіжній акції «МОЛОДЬ ВІННИЦІ – ЗА ЖИТТЯ БЕЗ СНІД!»

Зібрання молоді (близько 500 осіб) проходило в Міському Палаці Мистецтв «Зоря». В програмі заходу - виступи представників Центру СНІДу, міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, «Товариства Червоного хреста», гала-концерт аматорських шкільних та студентських колективів. Наші творчі студенти гідно представили наш заклад освіти професійними музичними номерами.

Детальніше
Призове місце у Турнірі з боулінгу серед студентів міста

Призове місце у Турнірі з боулінгу серед студентів міста

Учасники команди:

 1. Чорній Максим, студент групи 2ОК-2
 2. Шевченко Ярослав, студент групи 3РТ-1
 3. Пальора Андрій, студент групи 3ЕА-2
 4. Кудін Ярослав, студент групи 3ЕА-1
 5. Кулько Владислав, студент групи 3ЕА-1
  Детальніше
1 місце в Турнірі з комп'ютерних ігор серед студентів міста

1 місце в Турнірі з комп'ютерних ігор серед студентів міста

Склад команди:

 1. Ковбасюк Дмитро,  студент групи 4ОК-2
 2. Сергієнко Максим, студент групи 4ОК-2
 3. Лозінський Артем, студент групи 2ОК-2
 4. Степанюк Владислав, студент групи 2ОК2
 5. Огер Максим, студент групи 4РТ-2
 6. Храпко Яна, студентка групи 3ОК-2
 7. Грабчак Назарій, студент групи 4РТ-2
  Детальніше