Останні новини

Козацька слава наших предків

Козацька слава наших предків

День Захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва.

Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Бібліотека коледжу підготувала книжково-ілюстративну виставку «Мудрість козацької доби».    

Виставка надає унікальну можливість, насамперед молодому поколінню, перенестися в епоху наших славних козацьких прадідів, «прожити» їхнім життям. Наразі ця сторінка нашої історії надзвичайно актуальна, адже звитяги козацьких полководців, блискучі перемоги запорожців у жорстоких боях, їхня любов до своєї Вітчизни та незрадлива вірність побратимам є тим історичним і духовним стрижнем, що надає сили й енергії для боротьби за українську незалежність сьогодні, виховує у сучасних українців гордість за славетні здобутки нашої історії. Ми, українці, повинні перш за все пам’ятати: хто ми, звідки наші корені.

ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД!

Пилип Орлик – гетьман України

Пилип Орлик – гетьман України

У жовтні 2017 року виповнюється 345 років від дня народження Пилипа Орлика – українського державного,  політичного і військового діяча, гетьмана України.

Бібліотека коледжу з нагоди цієї дати підготувала книжково-ілюстративну виставку «Пилип Орлик – гетьман України, творець Першої Української Конституції».    

Книжкова експозиція представляє історичний портрет українського політичного діяча першої половини XVIII ст., творця першої української Конституції – гетьмана Пилипа Орлика. У наукових працях, документах і матеріалах подається історія створення «Конституції», розглянуто історичні події за яких цей документ було написано, висвітлюються головні ідеї, викладені в Конституції 1710-го року та літературних творах Пилипа Орлика.

Поїздка в Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир

Поїздка в Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир

13 вересня наші студенти-активісти, учасники творчих колективів коледжу відвідали Лядівський Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир, який в народі називають Подільським Афоном.

Монастир знаходиться на лівому березі Дністра, на кордоні з Молдовою і розташований на високих крейдяних кручах з цілющими джерелами, з яких відкривається приголомшлива панорама долини Дністра. Скельний монастир має 1000-річну історію і цим ще більше зачаровує.

Масу позитивних вражень студенти і викладачі отримали від екскурсії келіями, храмами, дзвіницею; монастирського частування та купання в цілющих водах купелі Антонієвого джерела, яке має чудодійні особливості та випадки зцілень.

Фото

Навчально-пізнавальний захід

Навчально-пізнавальний захід

7 вересня 2017 року у Вінницькому технічному коледжі відбувся навчально-пізнавальний захід для викладачів шкіл міста на тему: «Формування фінансової грамотності, компетентності, ініціативності і підприємливості при вивченні інформатики в загальноосвітніх навчальних закладах».

Захід був проведений у формі майстер-класів. Викладачі – практики продемонстрували інтерактивні методи навчання під час вивчення фінансово – економічних дисциплін із застосуванням прикладних програм, які використовуються у повсякденному житті та в майбутній професійній діяльності.

Майстер – класи відвідали учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради.  

Фото

Урочиста лінійка, присвячена дню знань «Україна починається з тебе…»

Урочиста лінійка, присвячена дню знань «Україна починається з тебе…»

Стало доброю традицією зустрічати початок навчального року – День знань, як велике і радісне свято. Перший вересневий дзвоник вже скликав в стіни Вінницького технічного коледжу своїх студентів та викладачів. Усі радо вітали та приймали в дружню велику родину нове поповнення, студентів-першокурсників. Святкового настрою додавала ще й чудова сонячна погода.

Традиційно благословляв на успішний навчальний рік отець Володимир.

Тож нехай цей рік буде для Вас по справжньому успішним, шановні викладачі та студенти Вінницького технічного коледжу! 

Фото