Нормативно-правова база

Положення про порядок призначення та виплати стипендій у Вінницькому технічному коледжі

 

Зміни до положення про порядок призначення та виплати стипендій у Вінницькому технічному коледжі

 

Порядок формування рейтингу успішності студентів Вінницького технічного коледжу для призначення академічних стипендій

 

Зміни і доповнення до порядку формування рейтингу успішності студентів Вінницького технічного коледжу для призначення академічних стипендій

Зміни і доповнення до порядку формування рейтингу успішності студентів Вінницького технічного коледжу для призначення академічних стипендій на 2016-2017 навчальний рік

 

Зміни і доповнення до порядку формування рейтингу успішності студентів Вінницького технічного коледжу для призначення академічних стипендій на 2017-2018 навчальний рік

2016-2017 н.р.

Склад стипендіальної комісії

ПОВНОВАЖЕННЯ

ПОСАДА

ПІБ

1

Голова стипендіальної комісії

Директор коледжу

Домінський О.С.

2

Координація питань з призначення академічних стипендій

Заступник директора з навчальної роботи

Довгань Д.Ю.

ЧЛЕНИ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

3

Координація питань з призначення соціальних стипендій, премій, матеріальної допомоги

Заступник директора з виховної роботи

Шевчук Н.І.

4

5

6

7

8

Формування рейтингів успішності студентів

Завідуючі відділеннями

Колесник І.В.

Вернигора В.В.

Попова О.О.

Щегоцька Н.М.

Фіголь С.І.

9

Фінансові питання стипендіального забезпечення

Головний бухгалтер

Мусятовська Л.Й.

10

Нарахування і виплата стипендій

Бухгалтер

Плетінка Г.І.

11

Консультування з питань стипендіального забезпечення

Юрисконсульт

Кичак А.В.

12

Уповноважена особа по формуванню особових справ студентів

Практичний психолог коледжу

Паламарчук Н.М.

13

Секретар стипендіальної комісії по формуванню реєстру студентів

Голова студентської профспілкової організації

Власюк І.І.

14

Секретар стипендіальної комісії по підготовці протоколів та наказів

Секретар навчальної частини, староста групи

Данилюк А.С.

15

Прес-служба

Голова виконавчого студентського комітету

Коляденко Наталія

16

Прес-служба

Кандидат у члени викон.  комітету

Моторна Ганна

17

Прес-служба

Староста групи, заступник голови студ. ради

Коломієць Оксана

18

 

Староста групи

Косніцький Сергій

19

 

Староста групи

Книш Олексій

20

 

Староста групи

Державець Олексій

21

 

Староста групи, член викон. комітету

Лабунець Юлія

22

 

Староста групи, член викон. комітету

Шидловська Юлія

23

 

Староста групи, член викон. комітету

Грабчак Назар

24

 

Староста групи, член викон. комітету

Каменюк Марія

25

 

Кандидат у члени викон. комітету

Шевченко Ярослав

26

 

Староста групи, член викон. комітету

Маніленко Олег

27

 

Кандидат у члени викон. комітету

Мазуровський Євгеній

Наказ про внесення змін до складу стипендіальної комісії коледжу