Урочисте свято «Олімп коледжу»

Урочисте свято «Олімп коледжу»
   607

29 травня у театрі ім. Садовського коледж святкував свою чергову річницю з дня заснування. Свято «Олімп коледжу» - це свято підведення підсумків, свято таланту, свято юності і зрілості, свято тих, хто навчає і навчається, свято любові, добра і традицій.

На концерт завітало багато шановних гостей. Також привітати рідну Альма-матер прийшли і випускники коледжу – знані й шановані люди міста та країни.

Свято вийшло родинне: на сцені лунали пісні від студентів та їх батьків, творчих колективів коледжу.

Усе, чого досяг коледж у своїй педагогічно-виховній роботі є заслугою педагогічного колективу та його керівника. В колективі змінилось вже декілька поколінь, але успішно продовжують працювати і ветерани педагогічної праці.

Урочиста церемонія віншування розпочалася  номінацією «Викладачі та співробітники коледжу».

В номінації «Відмінник, обдарованість та гордість року» нагороджувалися студенти - відмінники та переможці Всеукраїнських та обласних конкурсів і олімпіад.

На студентів з активною громадською позицією чекала номінація «Перспектива країни».

Наступна номінація «Митець року» охопила близько 50-ти студентів, які успішно займаються в гуртках художньої самодіяльності.

Гордістю коледжу є технічна творчість студентів. Традиційно і щорічно навчальний заклад посідає призові місця в обласній виставці технічної творчості. Студентів - переможців вітали в номінації «Технічна творчість».

Не оминули нагороди і спортсменів коледжу, команди переможців міської спартакіади, в якій вибороли призові місця. Біля 80-ти студентів було нагороджено в номінації «Спортсмени року».

Тож високо несімо честь нашого рідного навчального закладу, бо ми – найкращі! 

Фото