Всеукраїнський фестиваль « БАТОЗЬКА БИТВА»

Всеукраїнський фестиваль « БАТОЗЬКА БИТВА»
   437

3 черня у селі Четвертинівка Тростянецького району відбувся всеукраїнський фестиваль « БАТОЗЬКА БИТВА» .

 Фестиваль присвячений одній з відомих сторінок вітчизняної історії – битві під Батогом, яка відбулася 22-23 травня (1-3 червня) 1652 року у ході Національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького 1648-1657 років.

 Фестиваль проводився протягом трьох днів – з 2 по 4 червня. Основні заходи  були заплановані на 3 червня. Зокрема:  майстер-класи з ковальства, гончарства, організація «Літературної галявини» за участю поетів і митців; змагання з сучасного бою на мечах за участі глядачів; показові виступи середньовічних артилеристів та осередків козацьких бойових мистецтв; кінний театр «Українські козаки»; виступи відомого рок-гурту «Колір Ночі» та козацького хард-фолк гурту «Проти Течії»; показ вогняно-піротехнічного шоу «Полум’я віків» та багато інших цікавих подій.

За підрахунками організаторів, захід зібрав близько 2 тисяч представників молоді не лише Вінниччини, але й сусідніх регіонів України. В заходах фестивалю взяли участь студентки групи 2ЕП  Діденко Олена , Маріна Вікторія, Стаценко Віталіна.