ОГЛЯД-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ «МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНА»

ОГЛЯД-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ «МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНА»
   438

Доброю традицією в коледжі стало проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед груп нового набору. Цього річ він проходив під гаслом  «Ми діти твої, Україна».

Проводиться конкурс з метою виявлення та розкриття творчих можливостей студентської молоді, сприяння їх подальшому розвитку та популяризації національних культурних традицій, розвитку художнього самодіяльного мистецтва. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців. Нинішнє свято було по особливо пронизане  духом патріотизму. В кожному слові, кожній пісні виголошувалась основна ідея – ідея миру, дружби, єдності. 

В суддівській колегії були почесні люди: народна артистка України, заступник директора з виробничого навчання, практичний психолог коледжу, керівники творчих гуртків та  заступник голови студентської ради.

Оцінювалась вокальна та сценічна культура, артистичність, емоційність виконання, оригінальність, зовнішній вигляд виконавців.  Учасники, батьки та студенти отримали величезне задоволення від справжнього свята юності, краси, натхнення! Концертна програма заполонила душі і серця присутніх.

На зірковому небосхилі нашого закладу засяяли нові зірочки. Кожна група мала можливість продемонструвати свої таланти, за що й були по праву оцінені солодкими подарунками. 

фото