Олімпіада з англійської мови серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області

Олімпіада з англійської мови  серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області
   235

 03 травня 2018 року на базі Вінницького технічного коледжу відбулася олімпіада з англійської мови серед студентів коледжів і технікумів Вінницької області. 

 В олімпіаді взяли участь 26 учасників-представників від кожного коледжу області.

 З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся голова Ради директорів коледжів і технікумів Вінницької області, кандидат педагогічних наук, директор Вінницького технічного коледжу Домінський О. С.

 Усім студентам вручені сертифікати учасника олімпіади.

Таблиця результатів обласної олімпіади з англійської мови 03 травня 2018 року

№ п/п

ПІБ учасника олімпади

Навчальний заклад

Загальний бал

1

Моторна Ганна Олександрівна

Вінницький технічний коледж

50,00

2

Дзюмак Тетяна Михайлівна

Вінницький торговельно-економіний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

48,00

3

Дзюбенко Єлизавета Олександрівна

Вінницький коледж будівництва і архітектури КНУБА

47,00

4

Сауляк Тетяна Володимирівна

Могилів-Подільський медичний коледж

47,00

5

Могила Максим Васильович

Іллінецький державний аграрний коледж

46,00

6

Курдоманенко Дмитро Володимирович

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій

46,00

7

Ткаченко Даніель Олександрович

Технологічно-промисловий коледж ВНАУ

45,00

8

Гайчук Анастасія Сергіївна

ДВНЗ "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж"

40,00

9

Урюпа Єлизавета Сергіївна

Вінницький медичний коледж ім. акад. Д. К. Заболотного

39,00

10

Омелько Олександр Миколайович

Могилів - Подільський технолого-економічний коледж Вінницького національного аграрного університету

39,00

11

Сандранчук Анастасія Олексіївна

Брацлавський агроекономічний коледж Вінницького національного аграрного університету

37,00

12

Панасюк Владислав Сергійович

Коледж економіки і права Вінницького кооперативного інституту

37,00

13

Тарнавський Владислав Віталійович

Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету

36,00

15

Горіна Ольга Валеріївна

Калинівський технологічний технікум

36,00

14

Домбровська Світлана Вячеславівна

Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

35,00

16

Герасимов Богдан Віталійович

Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету

34,00

17

Лисенко Марина Сергіївна

Гайсинський медичний коледж

34,00

18

Солоданюк Яна Віталіївна

Вінницький транспортний коледж

34,00

19

Кобзар Андрій Васильович

Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету

32,00

20

Килимник Ольга Юріївна

Бершадський медичний колдж

31,00

21

Бойчук Юлія Ігорівна

Погребищенський медичний коледж

29,00

22

Солодка Анастасія Павлівна

Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету

27,00

23

Дерепа Анастасія Володимирівна

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського

24,00

24

Мустафаєва Уляна Денисівна

Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету

24,00

25

Марчук Дарія Миколаївна

Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж

20,00

26

Ведельський Юрій Леонідович

Комунальний вищий навчальний заклад «Тульчинське училище культури»

5,00