Екзаменаційні питання для електроенергетиків затвердили

Екзаменаційні питання для електроенергетиків затвердили
   308

Планове зібрання Циклової комісії електроенергетики та електромеханіки відбулось.  Серед питань, які розглядали викладачі, що входять до її складу, було і затвердження білетів для іспитів. Їх сформували з усіх дисциплін, що входять до компетенції циклової комісії.

Двоє викладачів представили на схвалення колег свої методичні праці:  

  • Олексій Скерський -  рекомендації щодо проведення практичного заняття з дисципліни “Електроустаткування автомобілів і тракторів”;
  • Сергій Гуменюк  - вказівки до виконання лабораторно-практичних занять з дисципліни “Обслуговування, діагностування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів”. Тема: “Проведення діагностування за допомогою мультимарочного автомобільного сканера Launch X431 Diagun”.

Обговорили під час засідання і участь студентів та викладачів у роботі Малої академії наук нашого коледжу, на конференціях, ОМО. Окрім того, перехід на двозмінний графік проведення занять. Його в коледжі запровадять з шостого березня.  

Підпишись на сторінку коледжу в facebook та instagram! Знай все про життя твого коледжу!