На гостини до друзів

На гостини до друзів
   304

У мандри за позитивом до Польщі знову виїздили 22 наших студентів. Вже традиційно їх зустрічали друзі в містечку Криниця Здруй. Два тижні, сповнених яскравими емоціями, промайнули як один день!

Хлопці та дівчата, в супроводі викладачів, здійснили подорож в часі, відвідавши старовинний Краків. Місто, в якому кожен будинок, вулиця, костел  дихають історією…Саме тут наша група приєдналась до акції на підтримку України!

Піднялись на найвищу точку гірськолижного курорту, гору Явожина (1 114 метрів над рівнем моря). Сонячний день, чисте повітря дозволили намилуватись досхочу  неймовірними краєвидами!  

Особливий захват у наших студентів викликав відпочинок у найбільших термальних купальнях Польщі - Хохолівських термах! Це вражаюча споруда з 30 басейнами, розташована на трьох рівнях поміж гір!

Поїздка до Словаччини, в Белянські печери, молодь просто приголомшила! Після кожної екскурсії втомлені, але щасливі, студенти повертались до комфортного готелю. Їхній відпочинок All inclusive, як завжди, забезпечили партнери та друзі нашого коледжу:

  • організатори поїздки МГО «Україна-Польща-Німеччина» та Спортивне товариство "Колос", в особі Сергія Татусяка;
  • польська Фундація «Братерство», в особі Владислава Крейчі.

Щиро дякуємо за подаровані дітям тело, турботу, спокій і відчуття захищеності!

Підпишись на сторінку коледжу в facebook та instagram! Знай все про життя твого коледжу!

 

Більше фото в галереї