Обласні олімпіади, конкурси серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

   253
Дата Прізвище студента  Олімпіади, конкурси  Керівник 
2004-2005 1 місце Змійчук Анна, 1Ф-1, 
2 місце Мазуренко Антон, 1ОК-1
 Обласна олімпіада з математики Рижій В.В.,
Томілова В.Є.
1 місце Годонюк Іван, 2ОК-1, 
2 місце Кордон Олександра, 2Ф-1,
3 місце Змійчук Анна, 1Ф-1
Обласний етап конкурсу з української мови  ім. Петра Яцика Кучинська О.Г.
1 місце Твердохліб Тетяна, 2Ф-1, Яцюк Віктор, 2Ф-1 II тур  обласного конкурсу творчих робіт студентів із суспільної тематики, присвяченого 60-річчю Великої Перемоги, серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Білик С.П.
1-е місце - робота Кучинської О.Г. Огляд-конкурс методичних розробок з української літератури «Література рідного краю»  
2005-2006 1 місце – Змійчук Ганна, Петрушинська Катерина 
2 місце – Григор’єва Тетяна, Півнюк Юрій, Бевз Вадим
Обласний етап конкурсу ім. П.Яцика з української мови Кучинська О.Г.
1 місце – Мельник Вікторія, Возний Максим, Кудик Лілія Обласна олімпіада з хімії  
2006-2007  1 місце – Коробейніков Борис,1ОК-1 Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Горячук В’ячеслав, 3Ф-1 Обласний конкурс «Ккомп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Несімко Юлія, 1Ф-1 Муляр Вікторія, 1Ф-1
2 місце – Дудченко Наталя, 2ЕП-1, Білоусова Людмила, 2Ф-1
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.,
Зоріна Ю.В.
 1 місце – Карпенко Максим 1ОК-1, Шурпяк Олександр, 1ОК-1
2 місце – Коробейніков Андрій, 1ОК-1, Ткаченко Володимир, 1ОК-1
3 місце – Ходак Андрій, 1ОК-1, Коломійчук Максим, 1ОК-1
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
2007-2008 2 місце – Мельник Світлана, 1ЕП-1, Муляр Вікторія, 2Ф-1 Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г., Зоріна Ю.В.
1 місце – Жижко Анна, 1ОК-1, Сокіл Любов, 1Ф-1,
3 місце – Пеньківська Ірина, 1ЕП-1
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є., Довгань Д.Ю., Стахова О.А.
2 місце – Путкарадзе Артур, 1ОК-1,
3 місце – Самар Павло, 1ОК-1
Обласна олімпіада з іноземної мови Можаровська О.Е.
1 місце – Гончар Максим, 3Ф-1 Обласний конкурс «Інформаційні системи і технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Коробейніков Борис, 2ОК-1 Обласна олімпіада з інформатики  та комп’ютерна техніка  Овчар І.М.
1 місце – Жижко Анна, 1ОК-1, Самар Павло, 1ОК-1 Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
2008-2009 I рівен
1 місце – Лавренчук Наталія, 1Ф-1, Метєлєва Любов, 1Ф-1
II рівень
1 місце – Пеньківська Ірина, 2ЕП-1,
2 місце – Мельник Світлана, 2ЕП-1
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.,
Зоріна Ю.В.
1 місце – Зимогляд Андрій, 1ОК-1,
Мєтєлєва Любов, 1Ф-1
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.,
Довгань Д.Ю.
2 місце – Юкало Анна, 3Ф-1 Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Коробейніков Борис, 3ОК-1
1 місце – Рибаченко Віталій, 1ОК-1
Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Мєтєлєва Любов, 1Ф-1
2 місце – Зарицька Тетяна, 1Ф-1
Обласна олімпіада з хімії Мостова Р.П.
1 місце – Зимогляд Андрій, 1ОК-1,
Ткачук Максим, 1ОК-1,
3 місце – Чернов Андрій, 1КТ-1
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
1 місце – Жижко Анна, 2ОК-1
2 місце – Ковтун Руслан, 2КТ-1
3 місце – Бурдейний
Обласна олімпіада з електротехніки Телефус В.Д.,
Антіпова Т.М.
1 місце – Вовк Сергій, Крикун Алла, 2ЕП-1
1 місце – Сокіл Любов, 2ЕП-1
Обласний конкурс декламаторів:
- Зарубіжна література
- Українська література
Шевчук Н.І.
Кучинська О.Г.
2009-2010 I-й рівень
1 місце – Гусаренко Оксана, 1Ф-1
II-й рівень
3 місце – Лавренчук Наталія
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г., Зоріна Ю.В.
1 місце – Гринчук Андрій, 1ОК-1
Данільченко Костянтин, 1КТ-1
Обласна олімпіада з математики Овчар І.М.,
Томілова В.Є.
1 місце – Онілов Денис, 3ЕП-1 Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
3 місце – Мельник Інна
5 місце – Лісовий Олександр
Обласна олімпіада з іноземної мови  
1 місце – Зимогляд Андрій, 2ОК-1 (немеханічні спеціальності)
2 місце – Бойко Віктор (немеханічні спеціальності)
1 місце – Рекало Олександра, 2ОК-1 (механічні спеціальності)
2 місце – Краєвський Микола (механічні спеціальності)
Обласна олімпіада з інженерної графіки Попівняк Л.Г.,
Кузнецова І.П.
2009-2010 1 командне місце – Григорук Володимир (капітан), 3ЕА-1 Дудник Андрій 3ЕА-2, Очеретний Вадим, 3ЕА-1, Ткач Олександр, 4ЕА-2 Обласний конкурс з автотранспортних дисциплін «Кращий за професією» Ситніков О.О.,
Костюк М.О.
1 місце – Рибаченко Віталій, 2ОК-1,
3 місце – Попов Роман
Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Гринчук Андрій, 1ОК-1
2 місце – Гусаренко Оксана, 1Ф-1
Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
2010-2011 1 місце – Гаврилюк Ірина, 1Ф-1 Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Зоріна Ю.В.,
Кучинська О.Г.
1 місце – Гаврилюк Ірина, 1Ф-1 Обласний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка