Спеціальності та освітньо-професійні програми - 2025

Телекомунікації та комп’ютерні технології

Галузь знань: G Інженерія, виробництво та будівництво

Спеціальність: G5 Електроніка, електронні комунікації, 
приладобудування та радіотехніка 

Освітньо-професійна програма: Телекомунікації та комп’ютерні  технології

Освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр 

Освітня кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з  електронних комунікацій та радіотехніки

Термін навчання:

Освітня програма Телекомунікації та комп’ютерні технології – це системний підхід щодо підготовки фахівців з найсучасніших та перспективних інформаційних, мережних та комунікаційних технологій та передбачає:

  • вивчення основних принципи побудови і функціонування інфокомунікаційної інфраструктури існуючих і перспективних корпоративних, локальних мереж, що використовують стандарти проводового та безпроводового зв’язку, технології мобільного зв’язку, цифрового радіомовлення та телебачення, супутникового зв’язку та інтернету речей;
  • вміння застосовувати і використовувати, експлуатувати та розробляти пристрої, системи та комплекси широкого призначення, вбудовані системи,  використовуючи сучасні інтелектуальні комп’ютерно-інтегровані технологіі, комп’ютерну, мікропроцесорну, мікроконтролеру техніку та вимірювальне обладнання, пакети комп’ютерного моделювання, системи та мови програмування, пов’язаних із розробкою мобільних та Web-додатків;
  • поглибленим освоєння комп’ютерних технологій і спеціального програмного забезпечення 3D-моделювання, роботехніки та мехатроніки.
    Детальніше

Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів

Галузь знань:         G Інженерія, виробництво та будівництво

Спеціальність:       G3 Електрична інженерія

Освітньо-професійна програма: Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів

Забезпечення освітньо-професійної програми

Освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр  

Освітня кваліфікація: фаховий молодший бакалавр  з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки

Термін навчання:

 

Голова проєктної групи освітньо-професійної програми Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів

Олексій СКЕРСЬКИЙ

Викладач фахових технічних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

E-mail: [email protected]

Освіта: Диплом бакалавра. Вінницький національний технічний університет, спеціальність «Електронні апарати», кваліфікація «Бакалавр електронних апаратів», 2000 р

Диплом магістра. Вінницький національний технічний університет, спеціальність «Виробництво електронних засобів», кваліфікація «Магістр електронних апаратів», 2001 р.

Диплом спеціаліста. Вінницький національний технічний університет, спеціальність «Електротехнічні системи автоматизації та електропривод», кваліфікація «Інженер-електромеханік», 2015 р.

Досвід роботи:  Викладач фахових технічних дисциплін у Вінницькому технічному фаховому коледжі – з 2001 року (23 роки)

Статті : понад 50 публікацій, публікації у фахових виданнях; участь, виступи, проведення обласних методичних фахових об’єднаннях, співавтор 1 корисного патенту на винахід.

Інтереси: Розвиток практичних навиків здобувачів освіти, використання сучасного інструментарію для діагностики і ремонту автомобільного обладнання.

Інша діяльність: Керівник факультативу Основи схемотехніки – з 2019 р., розвиток і вдосконалення матеріальної бази відділення електроенергетики та електромеханіки.

Викладає: Вступ до спеціальності, Схемотехніка, Електроустаткування автомобілів і тракторів, Мікропроцесорна техніка.

 

Професія потрібна Вам і людям. Автомобілі ВАЗ і ГАЗ, Мазда і Опель, Вольво і Форд, Нісан і Фольксваген будуть покірними у Ваших руках, якщо Ви пройдете курс навчання за цією  спеціальністю. Тут Ви отримаєте не тільки відмінні знання, а й підготовку до складання іспитів в ДАЇ на право водіння автомобіля.

Ви зможете обслуговувати, діагностувати, ремонтувати  електричне  та електронне устаткування, бортові комп’ютерні системи, брати участь у проектуванні електронних та мікропроцесорних систем автоматики для автомобілів, працюючи на державних підприємствах та у приватних фірмах.

Детальніше

Обслуговування та ремонт установок відновлюваної енергетики

Галузь знань: G3 Електрична інженерія

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Освітньо-професійна програма: Обслуговування та ремонт установок відновлюваної енергетики

Забезпечення освітньо-професійної програми

Освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр 

Освітня кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, електромеханік 

Термін навчання:

 

Голова проєктної групи освітньо-професійної програми Обслуговування та ремонт установок відновлювальної енергетики

Жанна ТКАЧ

Голова Циклової комісії Електроенергетики та електромеханіки, викладач технічних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії

Email: [email protected]

Освіта: Спеціаліст. Харківський ордена «Знак Пошани» електромеханічний технікум транспортного будівництва за спеціальністю Електропостачання, кваліфікація технік-електрик, 2001 р.

 Вища. Харківська національна академія міського господарства, спеціальність Електротехнічні системи електроспоживання, кваліфікація інженер-електрик, 2006 р.

Досвід роботи:  майстер виробничого навчання у Вінницькому міжрегіональному вищому професійно-технічному училищі – 18 років. Викладач технічних дисциплін – Вінницький технічний фаховий коледж – 6 років.

Науково-методичні праці: понад 70 публікацій, публікації у фахових виданнях; участь та виступи в обласних методичних фахових об’єднаннях.

Наукові інтереси: розвиток відновлювальних джерел енергії в Україні; організація, моніторинг та контроль використання енергоресурсів.

Інша діяльність: голова циклової комісії Електроенергетики та електромеханіки – 2022 р.; керівник проблемної групи та факультативу 3D – моделювання – 2019 р.

Викладає: Вступ до спеціальності, Теоретичні основи електротехніки, Інженерна графіка, Відновлювальні джерела енергії, Основи енергозбереження.

 

Альтернативні джерела енергії - це напрямок майбутнього.

Спеціальність у сфері альтернативної енергетики - професія майбутнього, що набуває актуальності жвавими темпами. Ця освітньо-професійна програма спрямована на підготовку фахівців в галузі відновлювальної енергетики. Гостра нестача професіоналів у цій сфері гарантує швидке кар’єрне зростання і гідну заробітну плату тим, хто має необхідні професійні компетенції для впровадження нових технологій альтернативної енергетики.

Технік-електромеханік з монтажу, обслуговування та ремонту установок відновлювальної енергетики - це професія для людей, які характеризуються творчим, аналітичним і логічним складом розуму, швидкою орієнтацією, високою концентрацією, систематичністю, ясністю і точністю формулювання думок, просторовою уявою, інтересом до сучасних і перспективних технологій.

Детальніше

Комп’ютерна інженерія

Галузь знань: F Інформаційні технології

Спеціальність: F7 Комп’ютерна інженерія

Освітньо-професійна програма: Комп’ютерна інженерія

Забезпечення освітньо-професійної програми

Освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр

Освітня кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з комп’ютерної інженерії

Термін навчання:

 

Голова проєктної групи освітньо-професійної програми Комп’ютерна інженерія

Олексій ПОХИЛЬКО

Голова випускової циклової комісії, викладач

Спеціаліст вищої категорії

Email: [email protected]

Освіта: Педагогіка і методика середньої освіти, фізика. Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 2007 р.; Комп`ютерні системи та мережі. Вінницький національний технічний університет, 2015 р.

Досвід роботи: науково-педагогічна діяльність – 16 років.

Науково-методичні праці: понад 50 публікацій, з них понад 10 наукового характеру, в тому числі 2 публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus, Web of Science; 2 публікації у зарубіжних наукових виданнях; 17 публікації у фахових виданнях України.

Наукові інтереси: Реалізація інформаційних систем. Проектування баз даних, створення ER-діаграм. Засоби проектування сайтів та створення графіки.

Викладає: Комп’ютерне проектування, Програмне забезпечення, Операційні системи, Практика з програмного забезпечення.

 

Діяльність молодшого спеціаліста пов’язана з проектуванням, створенням та обслуговуванням комп’ютерних систем та мереж, розробкою системних та прикладних програм в рамках функціонального, процедурного та об’єктно-орієнтованого підходу для настільних, портативних, вбудованих та хмарних систем;

Освітня програма підготовки студентів повністю відповідає рекомендаціям спеціальної комісії АСМ/ІЕЕЕ - CS (The Association for Computer Machinery / The Institute of Elеctrical and Electronics Engіnееrs - Computer Society) - світового авторитета з питань розробки навчальних планів та програм у галузі компютерної інженерії. Вона також погоджена з відповідними навчальними програмами кращих технічних університетів України, що дає можливість випускникам коледжу отримати освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за скороченим терміном(2 роки).

Детальніше

Фінанси та оціночна діяльність

Галузь знань: D Бізнес, адміністрування та право 

Спеціальність: D2 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок 

Освітньо-професійна програма: Фінанси та оціночна діяльність

Забезпечення освітньо-професійної програми

Освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр 

Освітня кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку

Термін навчання:


Голова проєктної групи освітньо-професійної програми Фінанси та оціночна діяльність

Тетяна НЕЧИПОРЕНКО

Викладач

Кандидат економічних наук

Спеціаліст вищої категорії

Email:  [email protected]

Освіта: 2006 р., Тернопільський державний економічний університет. Диплом магістра з відзнакою; 2014р., Тернопільський національний економічний університет. Диплом кандидата економічних наук ДК №022108 від 26.06.2014 р. із спеціальності гроші, фінанси і кредит

Викладає: Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках, Казначейська справа, Банківські операції, Інфраструктура фінансового ринку, Фінансова діяльність суб’єктів господарювання

Коло професійних інтересів:  Вплив діджиталізації та віртуалізації на економічну та фінансову системи, цифрові тренди та інновації, парадигма бюджетного механізму держави

 

Основний фокус освітньо-професійної програми:

Фінанси

Страхування

Оціночна діяльність

Методи і моделі оцінювання

Інформаційні системи і технології в фінансах та оціночній діяльності

Випускники володіють такими компетентностями:

- здатність до розуміння методики та специфіки продажу об’єктів житлової та комерційної нерухомості на первинному та вторинному ринку нерухомого майна;

- здатність проводити оцінку об’єктів майна (та прав власності на них) та можливість застосування різних методів та моделей оцінки в практичній діяльності;

- здатність до розуміння змісту різних видів підприємницької діяльності на ринку нерухомості (ріелторська діяльність, брокерська діяльність, оціночна діяльність, управлінська діяльність тощо);

- здатність самостійно виконувати складні завдання у сфері фінансів, банківської справи та страхування;

- здатність використання спеціалізованих комп’ютерних програм у сфері фінансів та оціночної діяльності.

Детальніше