Додатки

Результати

І Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки проходила 11-13 травня на базі Вінницького технічного коледжу. В олімпіаді прийняло участь команди з 14 областей та 16 навчальних закладів:

 • Вінницька обл. (Вінницький технічний коледж),

 • Дніпропетровська обл. (Дніпродзержинський економічний коледж Дніпродзержинського ДТУ),

 • Донецька обл. (Донецький технікум промислової автоматики),

 • Запорізька обл. (Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ),

 • Івано-Франківська обл. (Коледж електронних приладів ІФНТУНГ),

 • м. Київ (Київський радіомеханічний коледж НАУ),

 • Луганська обл. (Антрацитівський коледж інформаційних технологій та економіки),

 • Львівська обл. (Технічний коледж НУ "Львівська Політехніка"),

 • Миколаївська обл. (ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж"),

 • Тернопільська обл. (Технічний коледж ТДТУ ім. І. Пулюя),

 • Херсонська обл. (Херсонский політехнічний коледж ОНПУ, Новокаховський приладобудівний технікум),

 • Хмельницька обл. (Хмельницький політехнічний коледж),

 • Черкаська обл. (Смілянський радіотехнікум ЧДТУ, Черкаський державний бізнес-коледж),

 • Чернівецька обл. (ДВНЗ"Чернівецький політехнічний коледж")

Фотозвіт можна переглянути в розділі Фотогалерея

У радіомонтажному конкурсі переможцями стали: Войчук Дмитро (Новокаховський приладобудівний технікум) – 1 місце (керівник – Опята Юрій Олександрович), Лотоцький Павло (Технічний коледж ТДТУ ім. І. Пулюя) – 2 місце (керівник – Штогрин Павло Ігорович), Зорін Олександр (Смілянський радіотехнікум ЧДТУ) – 3 місце (керівник Жмурко Володимир Павлович).

У конкурсі з проектування друкованого вузла з використанням САПР переможцями стали: Артамонов Віктор (ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж") – 1 місце (керівник Зайковський Олег Сергійович), Джоголик Микола (Технічний коледж ТДТУ ім. І. Пулюя) – 2 місце (керівник Штогрин Павло Ігорович), Кондращук Віталій (Смілянський радіотехнікум ЧДТУ) – 3 місце (керівник Жмурко Володимир Павлович).

У творчому конкурсі переможцями стали: команда Вінницького технічного коледжу у складі Вознюк Віталій, Демчук Тарас (керівник Вернигора Валентина Володимирівна) з практичною роботою «Сучасний підсилювач потужності з лабіринтовою акустичною системою» – 1 місце, команда Антрацитівського коледжу інформаційних технологій та економіки у складі Коршак Михайло, Холін Олександр (керівник Бабенко Тетяна Олександрівна) з практичною роботою «Лабораторний стенд – Оптоволоконна лінія зв’язку» – 1 місце, команда ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж" у складі Артамонов Віктор, Морозов С. (керівник Зайковський Олег Сергійович) з практичною роботою «Рядок, що біжить, з динамічною розготкою» – 2 місце, команда Херсонської області у складі Грицик Ігор, Войчук Дмитро (керівники Уткіна Надія Євгенівна, Опята Юрій Олександрович) з практичною роботою «Електронна дошка» – 2 місце, команда ДВНЗ "Чернівецький політехнічний коледж" у складі Парайко Сергій, Куку Федір (керівник Семенюк Наталія Юріївна) з практичною роботою «Імпульсний металошукач» – 3 місце, команда Технічний коледж ТДТУ ім. І. Пулюя у складі Джоголика Миколи, Лотоцького Павла (керівник Штогрин Павло Ігорович) з практичною роботою «Тестова плата для дослідження мікроконтролерів Atmega 8/48/88/168 » – 3 місце.

Загальнокомандні місця І Всеукраїнська олімпіади з радіоелектроніки розподілись: 1 місце – команда ДВНЗ "Миколаївський політехнічний коледж" у складі Артамонов В., Морозов С. (керівник Зайковський О. С.), 2 місце – команда технічного коледжу ТДТУ ім. І. Пулюя у складі складі Джоголика М., Лотоцького П. (керівник Штогрин П. І.), 3 місце – команда Вінницького технічного коледжу у складі Вознюка В., Демчука Т. (керівник Вернигора В. В.).

Під час проведення І Всеукраїнська олімпіади з радіоелектроніки учасники відвідали екскурсію в національний музей-садибу М. І. Пирогова та провели дозвілля у боулінг-клубі «АМАГАМА».

Команди переможці нагороджені лабораторними стендами від компанії Open System. Учасники переможці нагороджені цінними призами від директора фірми «РіоТрейд» Шостацького А.А. Всі команди, що приймали участь у І Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектроніки отримали у подарунок річну підписку на журнал «Chip News». Організатори висловлюють щиру подяку спілці голів ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а за допомогу у організації та проведенні І Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки та ООО «РАДІОКОМ» (м. Вінниця) за технічну підтримку у проведенні радіомонтажного конкурсу.

Детальніше

Додаток 1

Додаток 1

Про проведення першої Всеукраїнської
олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а у 2011 році

З метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання Спілкою голів обласних Рад директорів ВНЗ І-ІІ р.а. вирішено:

1. Провести у 2010/2011 навчальному році Першу Всеукраїнську олімпіаду з радіоелектроніки серед студентів 3-4 курсів (на базі 9-ти класів) ВНЗ І-ІІ р.а згідно з Положенням, затвердженим оргкомітетом від 15 лютого 2011 року, у три етапи:

I етап – у лютому - березні 2011 року в кожному ВНЗ І-ІІ р.а.;

II етап – у березні - квітні 2011 року обласні олімпіади та конкурси з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. (для областей, що мають більше одного навчального закладу за відповідним напрямом підготовки).

ІІІ етап – 11 – 13 травня 2011 року на базі Вінницького технічного коледжу.

2. Звернутись з проханням до директорів ВНЗ І-ІІ р.а. :

2.1. Забезпечити проведення I етапу Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки у зазначений термін та відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а..

2.2. Відрядити студентів-переможців I етапу змагань до визначених вищих навчальних закладів області для участі у II етапі Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Оплату відряджень учасників II етапу та супроводжуючих осіб з числа викладачів здійснити за рахунок їх навчальних закладів.

3. Випускним цикловим комісіям:

3.1. До 25 березня 2011 року надіслати до вищих навчальних закладів листи-запрошення з умовами та терміном проведення відповідної олімпіади, а також координатами базового ВНЗ.

3.2. Забезпечити проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у зазначений термін та відповідно до Положення.

3.3. Подати звіт про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у 10-тиденний термін після її завершення, на адресу базового ВНЗ.

3.4. До 31 березня 2011 року, з метою поповнення банку типових завдань, надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки схеми для проведення конкурсу з конструювання вузлів на друкованій платі з використанням САПР та пропозиції з проведення радіомонтажного конкурсу та конкурсу з технічної творчості.

3.5. До 15 квітня 2011 року надіслати на адресу оргкомітету анкети учасників Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

3.6. Відрядити команду з 2-х студентів-переможців IІ етапу змагань до Вінницького технічного коледжу для участі у IIІ етапі Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Оплату відряджень та організаційних внесків учасників IIІ етапу та їх супроводжуючих з числа викладачів здійснити за рахунок їх навчальних закладів.

Оргвнесок становить 140 грн. з кожної особи і сплачується при реєстрації.

Реєстрація учасників проводиться за наявності студентського квитка або залікової книжки.

У випадку неможливості прийняти участь у олімпіаді учасника, вказаного в заявці, обласному оргкомітету надається право надіслати студента, який посів наступне місце.

4. Оргкомітету Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а:

– забезпечити проведення IIІ етапу Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у зазначений термін та відповідно до Положення;

– забезпечити базові ВНЗ необхідними інформаційними матеріалами.

Матеріали будуть розміщені на сайтах:

Вінницький технічний коледж

Сайт кафедри "Радіотехніки" ВТК: Посилання 1, Посилання 2

ЗАЯВКИ ТА ЗАВДАННЯ ВИСИЛАТИ НА ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ:

sergey.tsyrulnik@vtc.vn.ua

sovm@list.ru

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ ОРГКОМІТЕТУ:

067-3086471 - Цирульник Сергій Михайлович (Вінницький технічний коледж)
066-9450184-Ткачук Юрій Зіновійович(Івано-франківський коледж електронних приладів)
063-9570098 - Осіпов Віктор Валентинович (Смілянський радіотехнікум)
097-2974314 - Зайковський Олег Сергійович (Миколаївський політехнічний коледж)

Детальніше