Інформація

ФЕСТИВАЛЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ»

ФЕСТИВАЛЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЧЕСТЬ, ЗА СЛАВУ»

11 жовтня відбувся фестиваль військово-патріотичної пісні серед студентів других курсів.

Саме патріотизм сьогодні, як ніколи, став головною рисою української молоді. І даний конкурс цьому доказ. Це свято творчості, таланту, натхнення в ім’я доброго та вічного.

На фестиваль завітали студенти Конотопського політехнічного технікуму Сумського Державного університету, які також презентували музичний номер. Гостем свята був також наш випускник, заступник голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА – Андрій Мельничук.

В ході концертної програми звучали різні жанрові виконання пісень, на всі смаки та у всіх інтерпретаціях.

фото

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-МАСОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «SMILE FEST»

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-МАСОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «SMILE FEST»

В першу п’ятницю жовтня весь світ відзначає День посмішки.
6 жовтня Вінниця теж долучилася до святкування Дня посмішки і задіяла всіх школярів та студентів міста. Наші студенти не були осторонь цього свята.

Для інформації: Всесвітній день посмішки бере свій початок ще з 1963 року, коли американський художник Гарві Белл уперше намалював жовтого смайлика.

фото

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ  "МІЙ ВЧИТЕЛЮ, ХАЙ СОНЦЕ СЯЄ НАД ВАМИ СОТНІ, СОТНІ ЛІТ…".

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ "МІЙ ВЧИТЕЛЮ, ХАЙ СОНЦЕ СЯЄ НАД ВАМИ СОТНІ, СОТНІ ЛІТ…".

Щороку першої суботи жовтня, коли надворі чути аромат жовто-багряних айстр та червоних соковитих яблук, вся країна відзначає День працівника освіти.

5 жовтня студенти технічного коледжу вітали педагогічний колектив з професійним святом – ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ. На їх честь був організований святковий концерт.

Зі святом Вас, шановні викладачі! Здоров’я Вам бажаємо, наснаги та творчих злетів!

фото

ОГЛЯД-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ «МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНА»

ОГЛЯД-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ «МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНА»

Доброю традицією в коледжі стало проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед груп нового набору. Цього річ він проходив під гаслом  «Ми діти твої, Україна».

Проводиться конкурс з метою виявлення та розкриття творчих можливостей студентської молоді, сприяння їх подальшому розвитку та популяризації національних культурних традицій, розвитку художнього самодіяльного мистецтва. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців. Нинішнє свято було по особливо пронизане  духом патріотизму. В кожному слові, кожній пісні виголошувалась основна ідея – ідея миру, дружби, єдності. 

В суддівській колегії були почесні люди: народна артистка України, заступник директора з виробничого навчання, практичний психолог коледжу, керівники творчих гуртків та  заступник голови студентської ради.

Оцінювалась вокальна та сценічна культура, артистичність, емоційність виконання, оригінальність, зовнішній вигляд виконавців.  Учасники, батьки та студенти отримали величезне задоволення від справжнього свята юності, краси, натхнення! Концертна програма заполонила душі і серця присутніх.

На зірковому небосхилі нашого закладу засяяли нові зірочки. Кожна група мала можливість продемонструвати свої таланти, за що й були по праву оцінені солодкими подарунками. 

фото

Вибори голови студентської ради

Вибори голови студентської ради

3 жовтня в актовій залі відбулася конференція по виборах голови студентської ради виконавчого комітету коледжу. Найбільшу кількість голосів набрав Державець Олексій, студент групи 3ЕА-1.

Вітаємо Олексія з перемогою!