Інформація

До у ваги 4 курсу груп ОК

До у ваги 4 курсу груп ОК

18 Квітня 2017 року о 12:00 відбудеться захист звітів з технологічної практики.

Проведення комплексних контрольних робіт

Проведення комплексних контрольних робіт

З 22.03 по 24.03  2017 року проведена чергова акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальностей 5.03050401 " Економіка підприємства" та 5.03050801 " Фінанси і кридит" у Вінницькому технічному коледжі.

фото

Волонтерський проект «ПОДАРУЙ ДІТЯМ ТЕПЛО»

Волонтерський проект «ПОДАРУЙ ДІТЯМ ТЕПЛО»

15 березня 2017 року відбулась дуже емоційна поїздка  студентів - волонтерів нашого коледжу  та соціального театру до  Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей . Акція відбулась в рамках проекту «ПОДАРУЙ ДІТЯМ ТЕПЛО» під час якої студенти представили мініатюру «Ярлики», обговорили актуальність проблеми з старшими мешканцями Центру та розповіли про студентське життя в коледжі.

 Особливо емоційно перейнялись волонтери спілкуванням та іграми з найменшими мешканцями. Студенти намагались через спілкування, ігри, обійми, всім приділити увагу, якої їм не вистачає, та подарувати часточку свого тепла, а також подарунки, одяг, іграшки, канцелярські товари, зібрані силами студентів та викладачів коледжу.

Зустріч носила не лише емоційно-розважальний, але й пізнавальний характер, адже студенти коледжу провели екскурс мешканцям Центру в світ комп’ютерної техніки та її будови.

Волонтери  дякують усім, хто приєднався до збору іграшок та одягу для дітей.  Разом ми робимо велику справу!
        В рамках проекту планується наступна поїздка із мото - шоу  та солодощами, про що запитували діти, запрошуємо до співпраці!

 

фото

Cвято «вклонімося кобзарю», приурочене річниці з дня народження т.г. шевченка.

Cвято «вклонімося кобзарю», приурочене річниці з дня народження т.г. шевченка.

9 березня літературний клуб «Червона калина» з його педагогом-наставником Т.А. Можаєвою вітали всіх шанувальників багатогранної творчості Т.Шевченка.

Даний літературний вечір був задуманий як вечір-діалог між тими, хто на сцені і тими, хто в залі, між Т.Г.Шевченком і нами. На засіданні обговорювалися питання патріотизму, братерства, єдності нації, зачитувалися безсмертні шедеври нашого генія.

фото

Вистава «Дорога Олена Сергіївна»

Вистава «Дорога Олена Сергіївна»

27 лютого юні актори театральної студії під керівництвом Народної артистки України К.Ф.Барил презентували студентам коледжу виставу «Дорога Олена Сергіївна» за п’єсою Людмили Розумовскої.

Спектакль про життєві цінності, про конфлікт поколінь, про молодь і для молоді. Питання і теми, підняті в ньому, написаному ще в 1980 році, сьогодні є актуальними, як ніколи. У «Дорогій Олені Сергіївні» піднімається питання совісті, моралі і відповідальності за свої вчинки. Простий сюжет змусив глядача замислитися: що важливіше - шкільний іспит, або іспит перед життям? Як далеко може зайти людина заради досягнення своєї мети?

фото