Інформація

СВЯТО «У КАЛЕЙДОСКОПІ СТУДЕНТСЬКОГО ЖИТТЯ». 15.11.2017р.

СВЯТО «У КАЛЕЙДОСКОПІ СТУДЕНТСЬКОГО ЖИТТЯ». 15.11.2017р.

17 листопада студентська братія відзначає своє “професійне свято” - День студента. Молодь цієї днини веселиться на повну котушку, забувши про сесію, що не за горами, заліки й “хвости”. Бути студентом - це не просто бути молодим і вчитися у ВНЗ. Студентство - це стан душі, особливе братерство, близьке кожному, хто хоча б рік сидів за вузівською партою. А ще День студента - хороша нагода зібратися разом і насолодитися всім тим, що дарує життя. 

Святковий концерт, який відбувся 15 листопада захоплював розмаїттям талантів наших студентів та вражав несподіванками. Також наша молодь мала можливість розважитись на святковій дискотеці.

  Цей вечір ще раз засвідчив, що студенти коледжу вміють не тільки добре вчитися, а й веселитися, насолоджуватися життям та своєю ще досить безтурботною юністю.

Зі святом вас, студентство! 

Ще фото

Екскурсія у Вінницький костел Святої Діви Марії Ангельської і підземелля.

Екскурсія у Вінницький костел Святої Діви Марії Ангельської і підземелля.

З метою вивчення історії рідного краю та релгієзнавства, студенти груп 4ОК1 і 3Ф нашого коледжу відвідали костел та вінницькі катакомби, яким щонайменше 370 років.

Під костелом знаходяться підземні ходи, що ведуть до Преображенського Собору, Мурів та річки Південний Буг. Ченці капуцини, які і сьогодні живуть у монастирі на території костелу, місцеві жителі використовували катакомби, як прихисток від ворогів, а у 60-х роках XX століття там було збудовано бомбосховище, здатне витримати ядерну атаку.
Торкнутися історії завжди цікаво... 
Вдихнути повітря, наповнене легендами і таємницями. Оглядатися у підземеллі, адже подейкують, що там живе та інколи з'являється відвідувачам душа загиблого ченця, або ж здається, що от-от підземною дорогою проїде карета вельможі чи віз селянина. Побачити в одній з вуличок підземелля занедбані і запилені символи колишньої тоталітарної епохи СРСР, коли храм було перетворено на атеїстичний лекторій, і подумати, що доля їх бути саме там: подалі від людського ока, сонячних променів і дня сьогодняшнього. Згадати книги і кінофільми ,,Код да Вінчі'', ,,З широко закритими очима'', ,,Дев'яті врата'', ,,Скарби нації''..., коли бачиш справжнього живого ченця капуцина з Ordo Fratrum Minorum Capucinorum...

Ще фото

День української письменності та мови

День української письменності та мови

 Щороку 9 листопада Україна відзначає свято – День української писемності та мови. Для народу, що упродовж століть прагне визнання, – мова не просто засіб спілкування, а найголовніша форма ідентифікації.

Наша мова є серцем і душею вільнолюбного українського народу. Велична та нескорена, вона гартувалася протягом усієї своєї тисячолітньої історії, нерозривно пов’язаної із боротьбою за незалежність Української держави.

Традиційно День української писемності та мови відзначається в бібліотеці коледжу. До цьогорічного свята працівники  підготували низку заходів.

Книжкова-ілюстрована виставка на тему «Книга – скарбниця духовності народу».

6 листопада 2017 року  у читальній залі проведено інформаційну годину на тему  «Українська мова – спадщина тисячоліть» з студентами групи 1ЕА1 , проведено анкетування «Видатні діячі України».

8 листопада 2017 року проведено літературне свято «Книга – мудрість минулих поколінь…» . Були присутні студенти  груп 1ОК1 та 1ОК2.   

Цікаву, корисну інформацію з презентацією про походження письма та про його значення в історії нашого народу підготувала творча група студентів . Звучали вірші, та гуморески про рідну мову українських письменників.

 


більше фото

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ РАДІОТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ РАДІОТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ.

08 листопада в актовій залі коледжу відбувся концерт радіотехнічного відділення. На святі знову і знову наголошувалося на значущості даної професії, на затребуваності даних спеціалістів.

Відзначалися кращі з кращих: переможці конкурсів, олімпіад, спортсмени, волонтери та студенти з активною життєвою позицією. А гарний настрій створювали творчі колективи нашого коледжу. 

фото

Визволення України від фашистських загарбників

Визволення України від фашистських загарбників

З нагоди відзначення 28 жовтня Дня визволення України від фашистських загарбників користувачам бібліотеки в читальному залі представлена розгорнута  книжково-ілюстративна виставка "Не згасне вогонь перемоги".

Документи, представленні в експозиції, розкривають історичну правду про переможні й трагічні дні, змальовують образи учасників воєнних подій.  

31 жовтня до дня вшанування всіх тих, хто забезпечив звільнення української землі від фашизму  для студентів групи 2ОД бібліотекарем Надією Закупень та  класним керівником Марценюк Н. М. був проведений огляд літератури на тему:  «Безсмертний подвиг визволителів».

Вічна пам’ять визволителям української землі, полеглим на полі битви! Честь і слава живим героям!

фото