Інформація

Переможці обласної виставки технічної творчості

Переможці обласної виставки технічної творчості

Лазерний гравер з ЧПУ на базі програмованого модуля Arduino UNO став одним з переможців Обласної  виставки технічної творчості викладачів та студентів коледжів і технікумів Вінницької області.

Його механічна частина зібрана із відпрацювавших свій ресурс DVD-ROM. Електронним мозком гравера є універсальний програмований модуль Arduino UNO, з набором драйверів крокових двигунів. Він здатний виконувати лазерну граверовку в області 40х40 мм по різних матеріалах, окрім поверхонь які мають високий рівень відбиття, або важкоплавких матеріалів.  Його роздільна здатністю до 26 крапок на 1 мм (якщо сфокусувати промінь до крапки розміром в 0,038 мм).

Ним керує програма UniversalGСodeSender, яка взаємодіє з контролером через USB –порт, транслюючи зображення в форматі G-code.  Його автором є викладач Вінницького технічного коледжу Олександр Трофімчук, який у вільний від роботи час любить розробляти свої, або виготовляти вже існуючі різноманітні електронно-механічні системи.

Переможці обласної виставки технічної творчості

Переможці обласної виставки технічної творчості

При проведені Обласної виставки технічної творчості викладачів та студентів коледжів і технікумів Вінницької області на базі Вінницького технічного коледжу, що відбулась 02.06.2017 року, одним  з переможців у номінації «Технічна творчість» зайняв студент Вінницького технічного коледжу четвертого курсу радіотехнічного відділення Лістратенко Микола Олександрович. Разом з керівником проекту Метелицею Артемом Олександровичом була представлена робота «Активна акустична система з Bluetooth-керуванням» з такими парамметрами:

 • кількість вихідних каналів – 2.1;
 • кількість вхідних каналів: проводовий-"AUX" ; безпровідний- "Bluetooth"; мікрофонний;
 • номінальна потужність – 2х50 Вт;
 • номінальна потужність каналу LFE – 80 Вт;
 • діапазон частот – 20…20 000 Гц;
 • діапазон частот каналу LFE – 20...350 Гц;
 • режим роботи активного підсилювача – клас D;
 • коефіцієнт нелінійних спотворень – 0,1%;
 • захист від короткого замикання;
 • висока термостабільність;
 • живлення від мережі –220В

Схема модуля обробки безпровідного звукового сигналу побудована на чіпі  OVC3860.

Для побудови підсилювача потужності стерео каналів було обрано мікросхему TDA7294 з F -подібним гібридним зворотнім зв’язком як по напрузі, так і по струму, виробництва SGS – Thomson .

В якості підсилювача низькочастотного каналу LFE було обрано підсилювач класу D. Основою в схемах, що працюють в класі D, є потужні ключі, як правило схеми виконують на МОП-транзисторах, що відрізняються швидкодією і низьким опором каналу у відкритому стані. Транзистори потужних ключів такого ПЗЧ керуються широтно-імпульсним (ШІМ) модулятором, який перетворює миттєві значення вхідного сигналу у відповідну шпаруватість імпульсів, причому нульовому значенню сигналу відповідає шпаруватість, що дорівнює двом меандрам. Зазвичай імпульси мають амплітуду, близьку до напруги джерела живлення. Рівень вихідного сигналу можна регулювати, змінюючи параметри ШІ-модулятора і напругу живлення ключового каскаду.

З вихідного каскаду сигнал надходить на навантаження (гучномовець) через LC-фільтр нижніх частот (ФНЧ), який виділяє з ШІМ сигналу компоненти звукового діапазону частот.

Участь в заходах до Міжнародного дня сім'ї

Участь в заходах до Міжнародного дня сім'ї

15 травня о 15.30 студенти та студентки соціального театру коледжу

представили перфоманси на гендерну тематику «Домогорсподарка – це не

робота», «Життя за п’ятнадцять хвилин», «Мотузка» в обласній

універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва в рамках

інформаційно-просвітницького західу «Сім’я у контексті гендерної

політики України», приурочений до Міжнародного дня сім’ї, встановленого

Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році , який відзначається щорічно 15

травня. Започаткування цього дня покликане звернути увагу громадськості

різних країн на численні проблеми сім’ї.

На проблеми, висвітлені в студентських мініатюрах, у своїх виступах

неодноразово посилались протоієрей ЗУБАТЕНКО Андрій, ДУБИНА

Світлана Антонівна, голова ГО «Вісь», ЛЕВИЦЬКА Галина Павлівна,

начальник міського відділу реєстрації актів цивільного стану. На заході була

присутня студентська молодь, серед яких і студенти Вінницького

технічного коледжу груп 3ОП та 2ЕП, які дізнались про різні аспекти

готовності молоді до шлюбно-сімейних відносин, як запоруки гармонійних

сімейних стосунків та міцної сім’ї.

 

фото

Фестиваль КВН «Студентська весна».

Фестиваль КВН «Студентська весна».

24 квітня наші студенти влаштували день гумору та сміху. Нові команди, нові амбіції… У фестивалі брали участь 4 студентські команди: молода команда електромеханічного відділення «Двигун внутрішнього згорання», збірна випускників «Випічка випускна», студенти першого курсу електромеханічного відділення «Кемл» та команда економічного відділення «Жити дружно».

фото

Виховна година

Виховна година

В рамках правового лекторію у коледжі відбулася зустріч студентів груп 1РТ1 та 1РТ2 зі старшим інспектором ювенальної превенції Вінницького відділу поліції Телепенко О.В. та працівниками вибухотехнічної служби – Підлісним І.В., Мерзліним О.С.

Студентам розповіли про їх відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, шкідливий вплив наркотичних і алкогольних напоїв. Також нагадали про небезпеку, яку несуть окремі ігри, які набрали популярності в мережі Інтернет, та про наслідки серед їх учасників.

Спеціалісти-вибухотехніки продемонстрували зразки гранат РГД-5 та Ф-1, електродетонатори  та інші вибухові пристрої, що знаходяться на озброєнні у військових; детально пояснили як себе поводити у разі виявлення таких знахідок, аби вони не призвели до травмувань та летальних наслідків.

Відповідальна – Швець Т.В.

 

фото