#МИ_З_ВТФК ЇЇ обрали кращою спортсменкою Вінниці, а вона - ВТФК!

Анастасія Гарник, студентка відділення транспортних технологій, відома своїми зірковими досягненнями у баскетболі. За підсумками 2022 року її та інших переможців змагань різних рівнів грамотами, грошовими преміями та подарунками від міської ради нагородив мер Сергій Моргунов.
У шістнадцятирічної Анастасії Гарник за спиною 9 років спортивного стажу. Своїм “стартом” дівчина вважає тренування в її рідній школі №18. Згодом почала тренуватись у спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву, раніше відому як “Баско”.
- Я спершу ходила на танці. Але мені не вистачало драйву. А потім я навіть якісь мультики з м‘ячиками дивитися почала. Думала: «Можливо, саме це мій спорт. Спробую, а там як буде».
Постійні тренування, поїздки, турніри… “А як же навчання?” - подумаєте ви. Та навіть при такому “чемпіонському” графіку в студентки з цим проблем не виникає, адже у Вінницькому технічному фаховому коледжі до спортсменів особливе ставлення.
- Коли їду на змагання, то приношу довідку про відсутність на парах. Та ж ситуація з домашніми завданнями. Викладачі завжди кажуть: «Не хвилюйся. Все встигнеш, все здаси». Я неодноразово грала і в команді коледжу. Але якщо казати про пріоритети, то для мене спочатку навчання, а потім тренування.
У коледжі другокурсниця Анастасія Гарник очолює департамент спорту студради. Навчається на відділенні “Транспортні технології”. Її майбутня професія - логіст. Ну просто все, як в кіно: активістка, спортсменка і просто красуня!
По секрету дівчина розповідає, серед найбільш обговорюваних баскетболістами тем є не лише спорт. Діляться вони і своїми враженнями про навчання, однокурсників та студентське дозвілля.
- Із вступом до коледжу я переоцінила більшість із навчальних дисциплін. Наприклад, у школі мене не цікавила географія, тому я й не дуже приділяла їй увагу. А тут, коли я прийшла та побачила, що особливого у спеціальності “організація транспортних перевезень”, наприклад, де і що знаходиться, куди їхати. Після цього навіть мрію побудувати кар’єру в цій сфері, звичайно, не без спорту.
Про свій вибір дівчина не шкодує. Переконана в цьому сама і переконує інших.
- У навчальних закладах моїх друзів-баскетболістів все кардинально відрізняється. У них не проводять такі заходи, як в нашому коледжі. Лишень дистанційне навчання, сесія, екзамени… А нам, студентам, не хочеться ж бути зацикленими тільки на цьому. Тому мені здається, що наш коледж якийсь особливий: тут акцент і на навчанні, і на дозвіллі одночасно!
#МИ_З_ВТФК - кмітливі, наполегливі і успішні!
Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_college, facebook та instagram_stud.rada_vtfc
Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали #Новини спорту