Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Як не розгубитися і правильно зреагувати на виникнення пожежі? Знаннями, які рятують життя, зі студентами нашого коледжу поділилися фахівці ДСНС у Вінницькій області.
Знайомили молодь із первинними засобами пожежогасіння. Не завадили цьому навіть погодні умови! Адже й самі герої сучасності зізнаються - заради нашої безпеки працюють і в дощ, і в сніг, і в пекельну спеку.
Богдан Огородник, заступник начальника частини з оперативного реагування, розповів нашим другокурсникам про спеціальне рятувальне обладнання, яке застосовують під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Зокрема, він наочно продемонстрував алгоритм використання вогнегасника.
Своєрідним відкриттям для хлопців і дівчат стала ще й робота вогнеборців із пожежним кран-комплектом. У реальності, кажуть студенти, спостерігати за таким, на щастя, не доводилось жодного разу.
Щиро дякуємо нашим вінницьким вартовим безпеки за знання й поради, які завжди на часі!
Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_college, facebook та instagram_stud.rada_vtfc
Більше фото в фотогалереї
Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали #Новини спорту