Всеукраїнські олімпіади, конкурси серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Дата Прізвище студента  Олімпіади, конкурси  Місто 
2006-2007 Горячук В’ячеслав,
2-е місце
Всеукраїнська олімпіада з комп’ютерних технологій в бухгалтерському обліку м. Київ
Коробейніков Борис,
9-е місце
Всеукраїнська олімпіада з інформатики м. Сімферополь
2007-2008 Коробейніков Борис – 1 місце Всеукраїнська олімпіаді з інформатики  та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації м. Тернопіль
2008-2009 Коробейніков Борис, 3ОК-1,
2-е місце
III Всеукраїнська олімпіада з інформатики  та комп’ютерної техніки   серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації м. Вінниця
Зимогляд Андрій, 1ОК-1, 3-е місце I Всеукраїнська олімпіада з математики  серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації м. Вінниця
2009-2010 Рибаченко Віталій, 2ОК-1
2 місце
IV Всеукраїнська олімпіада з інформатики  та комп’ютерної техніки   серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації   м. Київ, промислово-економічний коледж НАУ, 26-28 травня 2010 року
Гринчук Андрій
5-е місце 
II Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації   м. Львів, технічний коледж, 9-11 червня 2010 року
Онілов Денис, 3ЕП-1 Участь у Всеукраїнському конкурсі «Інформаційні технології в бухгалтерському обліку» м. Запоріжжя, 2-5 червня 2010 року
Коробейніков Борис, Коломійчук Максим, 4ОК-1
2-е місце
IX відкрита студентська олімпіада з прикладного програмування м. Київ, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
Денисюк Валентин,
Вознюк Віталій, доповіді 3-е місце
XIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції» м. Київ, 13-14 травня 2010 року
2010-2011 Команда: Вознюк Віталій, Демчук Тарас
3 місце
І Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки м. Вінниця, Вінницький технічний коледж, 11-13 травня
Рибаченко Віталій
2-е місце 
Всеукраїнська олімпіада з інформатики м. Київ, Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету, 26-28 травня 2011 року
Ігнатій В’ячеслав
2-е місце 
Всеукраїнська олімпіада з математики м.Чернівці, коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, 25-27 травня
Шевчук Н.І.,
Семенюк О.І.
І-е місце
Всеукраїнський конкурс огляд студентських профспілкових організацій 2011  
2011-2012 Шарабура Олена (керівник О.Г. Кучинська)
І місце
ІІІ етап ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.  
Шарабура Олена (керівник О.Г. Кучинська)
І місце
ІІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  
Сініцин Дмитро, Мазуренко Максим (керівник В.В. Вернигора)
ІІ місце (загальнокомандне)
ІІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки  
Довгань Олександра (керівник В.Є. Томілова)
ІІ місце
Всеукраїнська олімпіада з математики  
2012-2013 Кабалюк Альона (керівник Ю.В.Зоріна)
І місце (1 рівень)
Гаврилюк Ірина (керівник Ю.В.Зоріна)
2 місце (2 рівень)
ІІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  
Моторна Катерина (керівник: Ю.В.Зоріна)
І місце
ІІІ етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови  
Лісовий Олександр та Бузін Володимир (керівник: С.М. Цирульник, В.В. Вернигора)
І місце
ІІІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки  
Кабалюк Альона (керівник: О.Г. Кучинська)
І місце
ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  
2013-2014 Кабалюк Альона (керівник: Ю.В.Зоріна)
І місце
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови  
Бузін Володимир та Дутчак Артем
(Керівники – Цирульник С.М., Ткачук В.М.)
ІІ місце
IV Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки  
Безрученко Дмитро (Керівник – Яцишен С.О.)
ІІ місце
Всеукраїнський конкурс шкільних робіт по фізиці, хімії та математиці "ФизХимБиМ - 2013"  
Максімов Олександр (Керівник – Швець Т.В.)
ІІІ місце
Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» 2014 – 2015  
2014-2015 Пасарар Наталя (Керівник – Кучинська О.Г.)
ІІ місце
V Всеукраїнська олімпіада з української мови  
Пасарар Наталя (Керівник – Кучинська О.Г.)
ІІ місце
Всеукраїнський етап XV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика  
Кисляченко Максим
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!» (Номінація «Відеоролик»)  
2015-2016 Бахнівський Андрій (Керівник – Ткачук В.М.)
І місце
Дячук Євгеній (Керівник – Ткачук В.М.)
І місце
VI Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед студентів технікумів та коледжів  
2016-2017 Моторна Ганна (Керівник – Кучинська О.Г.)
IІ місце
ІV етап ХVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (Всеукраїнський етап)  
Якубінська Юлія (Керівник – Зоріна Ю.В.)
IІ місце
ІІІ етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови  
Марценюк Денис (Керівники – Похилько О. В., Колесник А. І.)
IІ місце
Всеукраїнська олімпіада з інформатики  
2017-2018 Коломієць Оксана (Керівник – Кучинська О.Г.)
I місце
ІV етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Всеукраїнський етап)  
Якубінська Юлія (Керівник – Зоріна Ю.В.)
I місце
ІІІ етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови  
Команда коледжу у складі: Грабчак Назарій, Кошлай Володимир (Керівники –Цирульник С. М.
Ткачук В. М.)
I місце
ІІІ етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки  
2018-2019 Ніколіна Юлія (Керівник – Кучинська О.Г.)
I місце
ІV етап (Всеукраїнський етап) ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  
Гром Юрій (Керівники – Похилько О. В., Колесник А. І.)
IІ місце
ІІІ етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ЗВО, що здійснюють підготовку
молодшого спеціаліста
 
Команда коледжу у складі: Мовчан Юрій, Кошлай Володимир (Керівники – Цирульник С. М. Вернигора В.В.)
I місце
ІІІ етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки серед студентів ЗВО, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста  
Овчар Михайло (Керівники – Овчар І. М.)
IІІ місце
ІІІ етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ЗВО, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста