Обласні олімпіади, конкурси серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

Дата Прізвище студента  Олімпіади, конкурси  Керівник 
2004-2005 1 місце Змійчук Анна, 1Ф-1, 
2 місце Мазуренко Антон, 1ОК-1
 Обласна олімпіада з математики Рижій В.В.,
Томілова В.Є.
1 місце Годонюк Іван, 2ОК-1, 
2 місце Кордон Олександра, 2Ф-1,
3 місце Змійчук Анна, 1Ф-1
Обласний етап конкурсу з української мови  ім. Петра Яцика Кучинська О.Г.
1 місце Твердохліб Тетяна, 2Ф-1, Яцюк Віктор, 2Ф-1 II тур  обласного конкурсу творчих робіт студентів із суспільної тематики, присвяченого 60-річчю Великої Перемоги, серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Білик С.П.
1-е місце - робота Кучинської О.Г. Огляд-конкурс методичних розробок з української літератури «Література рідного краю»  
2005-2006 1 місце – Змійчук Ганна, Петрушинська Катерина 
2 місце – Григор’єва Тетяна, Півнюк Юрій, Бевз Вадим
Обласний етап конкурсу ім. П.Яцика з української мови Кучинська О.Г.
1 місце – Мельник Вікторія, Возний Максим, Кудик Лілія Обласна олімпіада з хімії  
2006-2007  1 місце – Коробейніков Борис,1ОК-1 Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Горячук В’ячеслав, 3Ф-1 Обласний конкурс «Ккомп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Несімко Юлія, 1Ф-1 Муляр Вікторія, 1Ф-1
2 місце – Дудченко Наталя, 2ЕП-1, Білоусова Людмила, 2Ф-1
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.,
Зоріна Ю.В.
1 місце – Карпенко Максим 1ОК-1, Шурпяк Олександр, 1ОК-1
2 місце – Коробейніков Андрій, 1ОК-1, Ткаченко Володимир, 1ОК-1
3 місце – Ходак Андрій, 1ОК-1, Коломійчук Максим, 1ОК-1
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
2007-2008 2 місце – Мельник Світлана, 1ЕП-1, Муляр Вікторія, 2Ф-1 Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г., Зоріна Ю.В.
1 місце – Жижко Анна, 1ОК-1, Сокіл Любов, 1Ф-1,
3 місце – Пеньківська Ірина, 1ЕП-1
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є., Довгань Д.Ю., Стахова О.А.
2 місце – Путкарадзе Артур, 1ОК-1,
3 місце – Самар Павло, 1ОК-1
Обласна олімпіада з іноземної мови Можаровська О.Е.
1 місце – Гончар Максим, 3Ф-1 Обласний конкурс «Інформаційні системи і технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Коробейніков Борис, 2ОК-1 Обласна олімпіада з інформатики  та комп’ютерна техніка  Овчар І.М.
1 місце – Жижко Анна, 1ОК-1, Самар Павло, 1ОК-1 Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
2008-2009 I рівень
1 місце – Лавренчук Наталія, 1Ф-1, Метєлєва Любов, 1Ф-1
II рівень
1 місце – Пеньківська Ірина, 2ЕП-1,
2 місце – Мельник Світлана, 2ЕП-1
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.,
Зоріна Ю.В.
1 місце – Зимогляд Андрій, 1ОК-1,
Мєтєлєва Любов, 1Ф-1
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.,
Довгань Д.Ю.
2 місце – Юкало Анна, 3Ф-1 Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
1 місце – Коробейніков Борис, 3ОК-1
1 місце – Рибаченко Віталій, 1ОК-1
Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Мєтєлєва Любов, 1Ф-1
2 місце – Зарицька Тетяна, 1Ф-1
Обласна олімпіада з хімії Мостова Р.П.
1 місце – Зимогляд Андрій, 1ОК-1,
Ткачук Максим, 1ОК-1,
3 місце – Чернов Андрій, 1КТ-1
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
1 місце – Жижко Анна, 2ОК-1
2 місце – Ковтун Руслан, 2КТ-1
3 місце – Бурдейний
Обласна олімпіада з електротехніки Телефус В.Д.,
Антіпова Т.М.
1 місце – Вовк Сергій, Крикун Алла, 2ЕП-1
1 місце – Сокіл Любов, 2ЕП-1
Обласний конкурс декламаторів:
- Зарубіжна література
- Українська література
Шевчук Н.І.
Кучинська О.Г.
2009-2010 I-й рівень
1 місце – Гусаренко Оксана, 1Ф-1
II-й рівень
3 місце – Лавренчук Наталія
Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г., Зоріна Ю.В.
1 місце – Гринчук Андрій, 1ОК-1
Данільченко Костянтин, 1КТ-1
Обласна олімпіада з математики Овчар І.М.,
Томілова В.Є.
1 місце – Онілов Денис, 3ЕП-1 Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
3 місце – Мельник Інна
5 місце – Лісовий Олександр
Обласна олімпіада з іноземної мови  
1 місце – Зимогляд Андрій, 2ОК-1 (немеханічні спеціальності)
2 місце – Бойко Віктор (немеханічні спеціальності)
1 місце – Рекало Олександра, 2ОК-1 (механічні спеціальності)
2 місце – Краєвський Микола (механічні спеціальності)
Обласна олімпіада з інженерної графіки Попівняк Л.Г.,
Кузнецова І.П.
2009-2010 1 командне місце – Григорук Володимир (капітан), 3ЕА-1 Дудник Андрій 3ЕА-2, Очеретний Вадим, 3ЕА-1, Ткач Олександр, 4ЕА-2 Обласний конкурс з автотранспортних дисциплін «Кращий за професією» Ситніков О.О.,
Костюк М.О.
1 місце – Рибаченко Віталій, 2ОК-1,
3 місце – Попов Роман
Обласна олімпіада з інформатики Овчар І.М.
1 місце – Гринчук Андрій, 1ОК-1
2 місце – Гусаренко Оксана, 1Ф-1
Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
2010-2011 1 місце – Гаврилюк Ірина, 1Ф-1 Обласний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика Зоріна Ю.В.,
Кучинська О.Г.
1 місце – Гаврилюк Ірина, 1Ф-1 Обласний етап мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка  
1 місце – Лавренчук Наталія Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» А.О.Крисак
1 місце – Ігнатій В’ячеслав;
2 місце – Коробейніков Денис
Обласна олімпіада з математики В.В. Рижій;
В.Є. Томілова
2 місце – Команда: Данільченко Костянтин, Лісовий Олександр, Харков Олексій Обласний конкурс «Кращий за професією (електротехнічні дисципліни)» В.П. Рихлюк, Т.М. Антіпова, Т.В. Погосян
1 місце – Рибаченко Віталій;
3 місце – Трончук Євгеній
Обласна олімпіада з інформатики Ів. М. Овчар;
Л.Б. Мацедонська
Сарахман Вікторія Обласна конференція з історії «Історія Подільського краю: минуле, сучасне, майбутнє» Т.В. Голєва, Н.М. Марценюк
Гусаренко Оксана Обласна конференція з екології «Екологія людини» О.І.Семенюк
Деркач Дмитро Обласна конференція з фізики «фізика в моїй майбутній професії» М.І. Поліщук
2011-2012 1 місце – Гаврилюк Ірина ІІ етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови Ю.В. Зоріна
1 місце – Попов Роман
2 місце – Трончук Євгеній
Обласна олімпіада з інформатики А.І. Колесник
Л.Б. Мацедонська
1 місце – Довгань Олександра
2 місце – Голуб’ятніков Андрій
Обласна олімпіада з математики В.Є. Томілова
1 місце – Довгань Олександра, Ройлян Микита Обласна олімпіада з фізики О.С. Домінський
1 місце – Реверчук Володимир Обласний конкурс «Комп’ютерні технології у бухгалтерському обліку» А.О. Крисак
1 місце – Моторна Катерина
2 місце – Бондаренко Дмитро
Обласна олімпіада з іноземної мови Сторожук С.К.
О.Е. Можаровська
1 місце – Гладюк Анастасія Обласна олімпіада з біології Л.В. Моторна
Ковальчук Катерина Обласна конференція з історії «Тоталітарне суспільство і особистість» Г.Д. Бадунь
Лісовий Олександр Обласна конференція «Стандартизація в моїй майбутній професії» Ю.М. Костюк
1 місце – Ткачук Максим
2 місце – Коваль Михайло
X відкритий обласний конкурс з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки Т.І. Трояновська
В.М. Бортнік
2012-2013 Моторна Катерина
І місце
ІІ етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови Ю.В.Зоріна
Вуглицька Людмила
І місце
Конкурс «Презентація бізнес-плану» Мельник Ольга
ІІІ місце
Конкурс «Реклама спеціальності» Мельник Ольга
І місце
Конкурс «Виконання тестових завдань»
Кращий за професією (Економічні дисципліни) Л.А. Гончарова , О.А. Алексєєнко, Д.Р. Масловата , О.О. Попова, Н.М. Щегоцька, О.П. Жгун
Трончук Євгеній
І місце Ковальчук Андрій
І місце
Обласна олімпіада з інформатики Л.Б. Мацедонська,
А.І. Колесник
Сомик Наталія
І місце Махновецька Наталія
І місце
Обласна олімпіада з математики І.М. Овчар
Томілова В.Є.
Команда Вінницького технічного коледжу у складі Базилишен Сергій, Тимошенко Олег, Гончарук Вадим, Савчук Владислав
2 місце
Конкурс «Кращий за професією» (транспортні дисципліни) Ситніков О.О., Ю.М. Костюк, С.А. Гуменюк, Н.М. Мирончак
Галяга Владислав
І місце Махновецька Наталія
І місце
Обласна олімпіада з фізики О.С. Домінський
Максімов Олександр
І місце
Обласний конкурс студентських науково-дослідницьких робіт з хімії та біології Т.В. Швець
Ткачик Михайло
І місце
Обласний конкурс декламаторів серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а Вінницької області Томчук М.В.
Господарець Сергій
І місце – регіональний етап
Всеукраїнський чемпіонат «Золотий байт» Бортнік В.М
Гнатюк Аліна
ІІІ місце
Регіональний тур Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за три хвилини» Масловата Д.Р.

Кабалюк Альона

ІІ місце
Обласний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Зоріна Ю. В.
2013-2014 Пеньков Владислав
І місце
Фурда Віктор
І місце
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.
Кондратюк Ольга
ІІ місце
Асєєва Лаура
ІІ місце
Обласна олімпіада з іноземної мови Крисак Л.В.
Мельничук Т.С.
Ковальчук Андрій
І місце
Обласна олімпіада з інформатики Колесник А.І.
Польгуль Дмитро
ІІ місце
Конарська Ольга
ІІІ місце
Обласна олімпіада з біології Моторна Л.В.
Василенко Микола
ІІ місце
Дубик Олександр
ІІІ місце
Обласна олімпіада з фізики Домінський О.С.
Слободянюк Тетяна
І місце
Обласний конкурс «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» за звання кращого користувача бухгалтерською програмою «1С:Бухгалтерія 8» серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а. Крисак А.О.
Горбань Тетяна ІІІ місце Обласний конкурс «Кращий за професією» (економічні дисципліни) Алексєєнко О.А.
Букієвський Сергій
Клочковський Валерій
Кісс Ігор
Гончарук Вадим
І місце
Обласний конкурс «Кращий за професією» (транспортні дисципліни) Ситніков О.О.
Скерський О.Є.
Гуменюк С.А.
Мирончак Н.М.
Костюк М.О.
Остапчук Н.Ф.
Кабалюк Альона
ІІ місце
Обласний етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Зоріна Ю.В.
Кабалюк Альона
І місце
Обласний етап IV Всеукраїнської олімпіади з української мови  серед студентів  ВНЗ І-ІІ р.а. Вінницької області Зоріна Ю.В.
Демянюк Катерина
Олійник Богдан
Каролінський Владислав
Зозуля Сергій
Ніколюк Павло
І місце
Міжвузівський конкурс «Студенти мають таланти» (танцювальний колектив «Постмодерн») Томчук М.В.
Сметанюк Андрій
Буковський Нікіта
Козаков Роман
Загорський Максим
Панасюк Олег
Самборський Михайло
Шевчук Денис
Кирильчук Євгеній
І місце
Міжвузівський конкурс «Студенти мають таланти» (Магія Кубіка-рубіка) Власюк І.І.
2014–2015 Штойко Віталій
І місце
Чуба Каріна
ІІ місце
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.
Овчар І. М.
Сомик Наталія
ІІ місце
Обласний конкурс «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
Гончарук Віталій
ІІІ місце
Обласна олімпіада з інформатики Похилько О.В.
Пасарар Наталя
І місце
Обласна олімпіада з української мови Кучинська О.Г.
Пасарар Наталя
І місце
Обласний етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.
2016–2017 Коломієць Оксана
ІІ місце
 
ІІІ етап VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (обласний етап) Кучинська О.Г.
Коломієць Оксана
І місце І рівень
ІІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (обласний етап) Кучинська О.Г.
Моторна Ганна
І місце І рівень
ІІІ етап ХVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (обласний етап) Кучинська О.Г.
Якубінська Юлія
І місце
Обласна олімпіада з української мови Кучинська О.Г.
Гаврилюк Андрій
ІІ місце
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.
Коломієць Оксана
І місце І рівень
ІІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (обласний етап) Кучинська О.Г.
Моторна Ганна
І місце І рівень
ІІІ етап ХVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (обласний етап) Кучинська О.Г.
Якубінська Юлія
І місце
Обласна олімпіада з української мови Кучинська О.Г.
Гаврилюк Андрій
ІІ місце
Обласна олімпіада з математики Томілова В.Є.
Моторна Ганна
І місце
Обласна олімпіада з математики Овчар І. М.
Бережок Роман
ІІ місце 
Обласний конкурс «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
Чорнобаєв Андрій
І місце
Конкурс студентських проектів податкових реформ Українець Н. В.
Ковалик Валентин
ІІІ місце

Конкурс студентських проектів податкових реформ

Щегоцька Н. М.
Марценюк Денис
І місце
Обласна олімпіада з інформатики Похилько О. В.
Косніцький Сергій
ІІ місце
Обласна олімпіада з інформатики Колесник А. І.
Білінський Олександр
ІІІ місце
Обласна олімпіада з охорони праці Костюк Ю. М.
Команда коледжу у складі: Іванюк Максим, Андрєєв Артур, Рудь Євген, Самборський Михайло
І місце
Обласний конкурс «Кращий за професією» (транспортні дисципліни) Мирончак Н. М., Гуменюк С. А., Скерський О. Є., Костюк М. О., Ситніков О.О.
Чуба Каріна
ІІІ місце
Обласний конкурс «Кращий за професією» (економічні дисципліни) Жгун О. П.
Тарчинець Олена
І місце
Обласна олімпіада з правознавства Бадунь Г. Д.
Мазуровський Євгеній
І місце 
Обласна олімпіада з фізики Домінський О. С.
Стоян Владислав
ІІ місце
Обласна олімпіада з фізики Поліщук М. І.
Краєвський Олег
ІІІ місце
Обласний конкурс науково-дослідницьких робіт з хімії Вітюк О. І.
Каменюк Марія
ІІ місце
Конкурс історичних краєзнавчих робіт «Вінниччина: славетні та визначні сторінки історії» Мельник Н. М.
Чорнобаєв Андрій
І місце
Відкритий регіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові». Номінація – проза Томчук М. В.
Мазуровський Євгеній
І місце
Відкритий регіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові». Номінація – проза Томчук М. В.
Мазуровський Євгеній
І місце
Конкурс-проект «Вінниця – Даламан» під патронатом Вінницької міської ради за створений проект популяризації одного із курортних міст Туреччини Власюк І. І., Шевчук Н. І.
2017–2018 Коломієць Оксана
І місце
ІІІ етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (обласний етап) Кучинська О.Г.
Коломієць Оксана
І місце І рівень
ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (обласний етап) Кучинська О.Г.
Моторна Ганна
І місце І рівень
ІІІ етап ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (обласний етап) Кучинська О.Г.
Якубінська Юлія
І місце
II етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови Зоріна Ю. В.
Дзюба Дар’я
ІІ місце
II етап VІІІ Всеукраїнської олімпіада з математики Томілова В.Є.
Паращук Алла
І місце
Обласний конкурс «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» Крисак А.О.
Сікорський Дмитро
І місце
Конкурс студентських проектів податкових реформ Українець Н. В.
Тарчинець Олена
ІІІ місце
Конкурс студентських проектів податкових реформ Українець Н. В.
Команда коледжу у складі: Вітюк Ілля, Гонтар Марина, Даценко Єлизавета, Лабунець Юлія, Сафронов Дмитро, Сафонюк Олександр, Соловей Олена
ІІ місце
Міський брейн-ринг «Будуємо Європу в Україні» Матвійчук А. В.

Марценюк Денис

ІІ місце
ІІ етап ХІ Всеукраїнської олімпіада з інформатики Похилько О. В., Колесник А. І.
Гром Юрій 
ІІІ місце 
ІІ етап ХІ Всеукраїнської олімпіада з інформатики Похилько О. В., Овчар Ів. М.
Козачук Аліна
І місце
Обласна олімпіада з філософії Голєва Т. В.
Моторна Ганна
І місце
Обласна олімпіада з іноземної мови Можаровська О. Е.
Якубінська Юлія
ІІІ місце
Конкурс історичних краєзнавчих робіт «Вінниччина: славетні сторінки минулого» (обласний) Мельник Н. М.
Грабчак Назар
І місце
Обласна програма «Розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти на 2016-2020 рр.» Проект «Лабораторія інновацій Вінницького технічного коледжу «TechSpace» (Грант) Цирульник С. М., Колесник А. І.
Каменюк Марія
ІІ місце
Обласний конкурс «Кращий за професією» (економічні дисципліни) Алексеєнко О. А., Попова О. О.
Вітюк Ілля
ІІ місце
ІІ етап ІІІ Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові» (Номінація «Есе») Томчук М. В.
Лабузов Данило
ІІІ місце
ІІ етап ІІІ Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові» (Номінація «Есе») Томчук М. В.
Власенко Данило
І місце
Обласна олімпіада з фізики Домінський О. С.
Дробинко Дмитро
І місце 
Обласна олімпіада з фізики Поліщук М. І.
Кохан Каріна
І місце
Обласна олімпіада з біології Швець Т. В.
Чабанюк Вадим
І місце
Обласна олімпіада з безпеки життєдіяльності Погосян Т. В.
2018–2019 Ніколіна Юлія
І місце
ІІІ етап(обласний) ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Кучинська О.Г.
Ніколіна Юлія
І місце 2 курс
ІІІ етапу (обласний )ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кучинська О.Г.
Рогаль Марія
ІІ місце 1 курс
ІІІ етап (обласний) ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Ткачук М. В.
Присяжний Владислав
ІІ місце
Обласна олімпіада з історії України серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Мельник Н. М. Романюк О. М.
Овчар Михайло
І місце
II етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Овчар Ів. М.
Загнітко Костянтин
ІІ місце
II етап Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Томілова В. Є.
Крупельницький Валентин
І місце
Конкурс студентських проектів податкових реформ серед     здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Українець Н. В.
Гром Юрій
І місце
ІІ етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Похилько О. В, Колесник А. І.
Заікін Павло
ІІ місце
ІІ етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Колесник А.І. Овчар Ін. М.

Ліщинський Вадим

І місце
Обласна олімпіада з іноземної мови серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Харченко О. А. Крисак Л. В.
І місце  ПРОЕКТ Вінницького технічного коледжу «Експериментаріум відновлювальної енергетики Вінницького технічного коледжу «SOLARWIND» на здобуття гранту Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації Довгань Д. Ю., Гуцаленко О. В., Ткач Ж. М., Шидловська Т. І.
Крайнік Григорій, Герасименко Іван, Лазюк Владислав, Пучик Дмитро
ІІ місце
Обласний конкурс «Кращий за професією»      (транспортні дисципліни) серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Костюк М. О., Скерський О. Є., Гринчук О. Д., Никитюк М. І., Гуменюк С. А.
Загнітко Костянтин
І місце
Обласна олімпіада з фізики серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Домінський О. С.
Матвійчук Руслана
ІІ місце
Обласна олімпіада з фізики серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області< Домінський О. С.
Рудик Яна
І місце
Обласна олімпіада з охорони праці серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області Погосян Т. В., Костюк Ю. М.