Новини

Афганістан: наша біль, наша пам'ять

Афганістан: наша біль, наша пам'ять

15 лютого – дата виведення радянських військ з Афганістану, яка стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 30-річницю тієї незабутньої події, віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців.  З них 3360 не повернулись додому.

Детальніше
14 лютого -   День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті.

Детальніше
«Козацький двобій» PRIDE

«Козацький двобій» PRIDE

З 08.02 по 10.02 2019р. були проведені міжнародні змагання на нашій Батьківщині в м. Луцьк на Волинщині де приймало участь 6 різних країн. Боролись за свою честь і честь країни лише найсильніші і найтитулованіші бійці,  яких було відібрано з найкращих для відображення реальної величі бойового мистецтва і величали даний турнір, як «Козацький двобій» PRIDE. Честь України випала можливість захищати студенту групи 4ЕА2 Древинському Максиму, який виборов для нашої країни бронзову медаль . Адміністрація Вінницького технічного коледжу вітає свого титулованого спортсмена і бажає подальших спортивних успіхів.

Детальніше
Призер області з сумо

Призер області з сумо

19 – 20 січня в спортивному комплексі « Локомотив» відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед юнаків до 18 років. Студент Вінницького технічного коледжу (гр.3ЕА2) Краєвський Олег , член збірної з греко-римської боротьби прийняв участь у цих відповідальних змаганнях, провівши 5 напружених поєдинків Олег здобув почесне друге місце.

Адміністрація коледжу , циклова комісія фізичного виховання і захисту Вітчизни вітають Краєвського Олега та бажають подальших спортивних успіхів.

Детальніше