Останні новини

ЖИТТЯ  У  СЛОВІ….

ЖИТТЯ У СЛОВІ….

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість бути добрим.

(Григір Тютюнник)

Чудові твори Григора Михайловича Тютюнника, освячені його талантом правди, доброти і любові, щодалі утверджуються як класичне надбання української літератури. Його проза сповнена багатством асоціацій, живих народних типів, психологічним, філософським змістом. З великою відповідальністю Григір Тютюнник ставився до слова, а джерелом його творчості була любов до людини. «Мало – бачити. Мало – розуміти. Треба любить», – так вважав письменник.

Детальніше
Година психолога  на тему:  «Молодь проти СНІДу.  Хто попереджений - той захищений!»

Година психолога на тему: «Молодь проти СНІДу. Хто попереджений - той захищений!»

З таким гаслом до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який  вся світова спільнота відзначає 1 грудня - долучились студенти Вінницького технічного фахового коледжу. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Детальніше
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.

Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

Детальніше
Віртуальна книжкова виставка: Незагоєна рана Скорботи і Пам’яті

Віртуальна книжкова виставка: Незагоєна рана Скорботи і Пам’яті

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Цьогоріч – це 27 листопада.

До Дня пам'яті жертв голодомору працівниками бібліотеки оформлена віртуальна  книжкова виставка: «Незагоєна рана Скорботи і Пам’яті», де кожен бажаючий зможе ознайомитися з літературою про жахливі сторінки нашої історії.

 

 
Як розпізнати гендерну дискримінацію в суспільстві?  Вивчали студенти волонтери та медіатори Вінницького технічного фахового коледжу.

Як розпізнати гендерну дискримінацію в суспільстві? Вивчали студенти волонтери та медіатори Вінницького технічного фахового коледжу.

25 листопада 2021 року студенти волонтери та студенти медіатори Вінницького технічного фахового коледжу долучились до просвітницького заняття, яке організовано за співпраці з представниками  ГО ІПЦ «ВІСЬ».

Детальніше