Останні новини

Військово-патріотичний табір

Військово-патріотичний табір

Вітаємо команду коледжу із зайнятим І місцем у військово-патріотичному таборі!

Більше фото тут

Випуск 2021

Випуск 2021

Більше фото тут

Нові надходження

Нові надходження

У читальній залі бібліотеки проходять Дні інформації. Метою заходу є ознайомлення викладачів та студентів з новими книгами, які надійшли до бібліотеки у червні місяці. Книги видано за сприяння обласної державної адміністрації та обласної ради.

          Спрямовано увагу на висвітлення головних етапів історії, оскільки кожна людина повинна знати, насамперед, минувшину своєї малої батьківщини. Це, у свою чергу, допоможе краще знати і розуміти велику історію Вінниччини, України в цілому.   

Детальніше
Подаровані книги!

Подаровані книги!

Працівники бібліотеки завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені – вони обов'язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду бібліотеки, допоможуть у забезпеченні навчально-виховного процесу та принесуть задоволення від прочитаного.

Велика вдячність Марценюк Н. М.за подаровану підбірку цікавих книг. Отримані книжкові дарунки висвітлюють окремі питання з історії України та Вінниччини.

Детальніше
Науково-дослідницька робота студентів Вінницького технічного коледжу

Науково-дослідницька робота студентів Вінницького технічного коледжу

Безумство – діяти по-старому і чекати нових результатів.

А. Ейнштейн

Розвиток інтелектуальної і творчої особистості, розвиток творчих здібностей, дослідницьких умінь є міцним фундаментом для формування майбутнього кваліфікованого фахівця.

Науково-дослідницька робота студентів Вінницького технічного коледжу є пріоритетним напрямком роботи педагогічного колективу коледжу. 

Однією з ефективних форм роботи з обдарованою молоддю в коледжі є науково-дослідницька діяльність у МАН ВТК, яка працює в коледжі вже вісім років. 9 червня відбувся заключний етап роботи МАН ВТК – конкурс-захист науково-дослідницьких робіт. Учасники МАН презентували результати своїх науково-дослідницьких робіт. За результатами конкурсу-захисту було визначено кращими такі  науково-дослідницькі  роботи:

  • Бездротові зарядні пристрої, виконав студент групи 3РТ2
    Чубатюк Юрій, науковий керівник – Тромсюк В. Д.
  • Вимірювання мерехтіння світлодіодних ламп, виконав студент групи 3РТ1 Буйницький Максим, науковий керівник – Цирульник С. М.
  • Розробка, монтаж і дослідження вітроенергетичної установки на базі мотор-колеса VEOLA XF3915100034, виконали студенти групи 3ЕА2
    Граждан Олег, Попіль Іван, науковий керівник – Костюк М. О.
  • Дослідження надійності банків України та визначення критеріїв надійності, виконала студентка групи 2ЕП Вітова Богдана, науковий керівник – Мусятовська Л. Й.
  • Англійська як основний засіб спілкування в IT компаніях, виконав студент групи 2 ОК1 Ліщинський Вадим, науковий керівник – Харченко О. А.
  • Вплив електромагнітного випромінювання на проростання пшениці звичайної, виконав студент групи 1 ЕП Сніцар Владислав, науковий керівник – Моторна Л. В.

Фото тут