Останні новини

Обласний студентський фестиваль "Меломанія UA"

Обласний студентський фестиваль "Меломанія UA"

Вітаємо студентку групи 4ОП-1 Лабунець Юлію за зайняте ІІІ місце в Обласному студентському фестивалі "Меломанія UA"

Детальніше
Новорічна казка-мюзикл «Морозко»

Новорічна казка-мюзикл «Морозко»

Учасники театральної студії під керівництвом народної артистки України, артистки музично-драматичного театру ім.М.Садовського Барил К.Ф. подарували студентам і викладачам Вінницького технічного коледжу неймовірну новорічну казку-мюзикл "Морозко". А святково-музичний настрій створювали учасники творчих колективів коледжу.

Детальніше
Василь Стус – людина, поет, легенда

Василь Стус – людина, поет, легенда

6 січня минає 81-річниця з дня народження Героя України, талановитого  українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, правозахисника, одного з представників українського культурного руху шістдесятництва Василя Стуса.

Життя і творчість Василя Стуса схожа на спалах – короткий і яскравий.

Його поезія міцно увійшла в літературне життя України. Знову й знову вертаємося  до його віршів. Саме тому, до дня народження поета,  бібліотека презентує книжково-журнальну виставку  «Віхи творчості і непокори», у якій представлені твори Василя Стуса, спогади про нього та його творчість.

Детальніше
Магія новорічних свят

Магія новорічних свят

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і з нетерпінням чекають, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

Незважаючи на те, що Новий рік - одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика.

В ці святкові дні в читальному залі презентується книжково-журнальна  виставка «Різдвяно-новорічні свята на Поділлі», яка розповідає про українські традиції святкування Нового року та Різдва Христового в Україні та світі, про народні звичаї, що становлять духовну основу нації.

Запрошуємо до перегляду!

Детальніше