Останні новини

Бути щасливим щастям інших –  ось справжнє щастя і земний ідеал кожного… М. І Пирогов.

Бути щасливим щастям інших – ось справжнє щастя і земний ідеал кожного… М. І Пирогов.

Велика честь випала на долю нашого рідного міста. Адже саме у південно-західній частині Вінниці у мальовничій садибі «Вишня» з 1861 по 1881 рік жив і працював видатний вчений, талановитий хірург і анатом, педагог і громадський діяч, засновник воєнно-польової хірургії  Микола Іванович Пирогов.

 Відкриття Пирогова ознаменували початок нової ери в історії медицини. Це він вперше застосував у медичній практиці гіпс та ефір. Досліди проводив на тваринах і на собі. Був віртуозним хірургом: камені з сечового міхура видаляв за півтори хвилини. Однак ніколи не хизувався цим. Великий лікар завжди залишався Людиною.

Навесні 1861 року, звільнений за прогресивні погляди з посади попечителя Київського навчального округу, М. І. Пирогов зі своєю родиною оселився в садибі Вишня. Тут у сільській глуші ним були написані останні праці з воєнно-польової хірургії, які стали класичними. Ним побудована перша на Поділлі сільська лікарня з операційною, відкрита аптека. Садиба Вишня стала відомою в найвіддаленіших куточках країни.

Улистопаді 2020 року виповнюється  210 років від дня народження Миколи Івановича.

Бібліотека коледжу з нагоди цієї дати підготувала виставку-портрет «Бути щасливим щастям інших…» М. І. Пирогов  та пропонує тематичний фільм  «Українці, що змінили світ» .

Запрошуємо до перегляду!  

Козацькими шляхами

Козацькими шляхами

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначається в Україні 14 жовтня на свято Покрови Пречистої Богородиці, працівниками бібліотеки коледжу представлена книжкова виставка «Козацька слава України», присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького та історії виникнення козацтва в Україні.

Матеріали виставки несуть в собі найцікавішу інформацію про українське козацтво минулих часів та козаків сьогодення: їхні прагнення, ідеї, почуття патріотизму.

Запрошуємо до перегляду!

 

 

Вітаємо інтелектуальну групу коледжу!

Вітаємо інтелектуальну групу коледжу!

І місце у міському квесті "This is America» в рамках проекту «English Speaking Club» вибороли студенти Вінницького технічного коледжу з групи 3ОК-1: Кухар Ярослава, Овчар Михайло, Буга Анастасія, Ліщинський Вадим, а також студент групи 2ОК-2 Осіпенко Нікіта.

Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотеки завжди були осередками, де зберігається  пам’ять поколінь, де панує тиша, де надбання людства готові до того, аби їх сприймали нинішні покоління і ставали мудрішими завдяки книжкам та невичерпним джерелам, набували знань і вчилися шанувати  і примножувати культурні, наукові традиції і гуманістичні цінності.

30 вересня у читальному залі відбулась виховна година, присвячена Всеукраїнському дню бібліотек.  На захід були запрошені студенти першого курсу гр.1-ВЕ (класний керівник Майструк П. О.), яким демонструвалась презентація про історичну розповідь створення бібліотек та бібліографічний огляд книг за темою «Джерела, що наповнюють життя».

Побачити її можна тут.

 

Перемога на ХІ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Перемога на ХІ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

4-6 серпня 2020 р. у м. Київ відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu». На виставку було подано 4 роботи викладачів закладу освіти. Коледж став Лауреатом конкурсу І ступеня в номінації: Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальній, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти. Вітаємо викладачів, які подавали роботи в цій номінації: Зоріну Юлію Валеріївну, Алексєєнко Олександру Анатоліївну, Гуцаленка Олександра

Детальніше