Адміністрація

Домінський Олег Станіславович

директор коледжу

кандидат педагогічних наук
Заслужений працівник освіти України

Email: oleg.dominski@vtc.vn.ua

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України. Закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Фізика та загальнотехнічні дисципліни», 1964р. Обіймає посаду директора коледжу з 1982 року. Голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області, перший заступник Голови Спілки голів обласних Рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України, член правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», член колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та регіональної громадської експертної комісії ДАК.

Поліщук Микола Іванович

Заступник директора з навчальної роботи

Сайт викладача

Email: mukola.polischuk@vtc.vn.ua

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджений знаком "Відмінник освіти України" у 2010 році. Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю "Фізика", 1995 р. Працює в коледжі з 2000 року.

Довгань Діана Юріївна

заступник директора з навчальної роботи і розвитку

Сайт викладача

Email: diana.dovgan@vtc.vn.ua

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена знаком «Відмінник освіти» у 2006 році. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського за спеціальністю «Математика з додатковою спеціальністю фізика», 1990р., Університет менеджменту освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом», 2010р. Працює в коледжі з 1997 року.

Рихлюк Віктор Петрович

заступник директора з виробничого навчання

Сайт викладача

Email: viktor.ruhlyuk@vtc.vn.ua

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджений знаком "Відмінник освіти України" у 1995 році. Закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю "Експлуатація та ремонт лічильних і лічильно-аналітичних машин", 1980р.; Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електроенергетика", 1985р. Працює в коледжі з 2001 року.

Паламарчук Наталія Миколаївна

заступник директора з виховної роботи

Email: nataly.palamarchuk@vtc.vn.ua

Спеціаліст вищої категорії. Старший викладач. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського за спеціальністю "Початкове навчання і практична психологія", 1999 р.; Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю "Економіст з фінансів", 2002 р. Працює у коледжі з 2000 року.

Мусятовська Людмила Йосипівна

головний бухгалтер

Сайт викладача

Email: ludmila.musiatovska@vtc.vn.ua

Спеціаліст вищої категорії. Старший викладач. Закінчила Житомирський кооперативний технікум за спеціальністю "Бухгалтерський облік", 1980р.; Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю "Облік і аудит", 2002р. Працює в коледжі з 1988 року. Нагороджена знаком "Відмінник освіти"