Увага! Оголошується осінній набір на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

Увага! Оголошується осінній набір на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
   30890

Попередня онлайн-реєстрація на підготовчі курси (листопад 2020) за посиланням https://forms.gle/HXKFd8RzUDyUzQxb6

 

Вінницький технічний коледж продовжує набір слухачів на підготовчі курси з поглибленого вивчення математики та української мови з використанням дистанційних технологій (для підготовки до вступу на базі 9 класів).

 

Початок роботи наступної (нової) групи курсів - по мірі її формування (орієнтовно листопад 2020 року

 

Попередня онлайн-реєстрація за посиланням https://forms.gle/HXKFd8RzUDyUzQxb6

 

Батьківські збори щодо організації та роботи підготовчих курсів для абітурієнтів Вінницького технічного коледжу відбулися 02 листопада о 19:00 ДИСТАНЦІЙНО за допомогою сервісу відеозустрічей та відеоконференцій Meet за посиланням   http://meet.google.com/dww-vgxz-vot

Якщо Ви маєте досвід роботи із сервісом відео зустрічей та відео конференцій meet, просто переходьте у зазначений час за посиланням  http://meet.google.com/dww-vgxz-vot та долучайтесь до нашої розмови.

Якщо ж Ви таким сервісом ще не користувались, але бажаєте опанувати цей зручний формат відео зустрічей, рекомендуємо два варіанта:

  1. З комп’ютера ПРОСТО переходите за посиланням   http://meet.google.com/dww-vgxz-vot  і долучаєтесь в зазначений час до зустрічі.
  2. З телефону долучитись можна через додаток. Для цього потрібно мати   акаунт (обліковий запис). Як це можна зробити дивіться на відео https://www.youtube.com/watch?v=3c8RDNEPFVM&feature=youtu.be

За додатковою інформацією звертайтесь

за тел. (0432) 60-46-25, +38(068)-928-60-68,+38(093)-055-05-96

 

Згідно ПРАВИЛ ПРИЙОМУ до Вінницького технічного коледжу у 2020 році до вступного рейтингового балу додавався додатковий бал за УСПІШНЕ закінчення підготовчих курсів коледжу для вступу до нього за шкалою від 0 до 50 балів на усі спеціальності. Сподіваємось, що така можливість залишиться актуальною і при вступі у 2021 році.

 

Ключові слова:#підготовчі курси