УВАГА!!! Підготовчі курси

УВАГА!!! Підготовчі курси
   27869

УВАГА!!!

Вінницький технічний коледж оголошує набір слухачів на літні підготовчі курси з поглибленого вивчення математики та української мови з використанням дистанційних технологій.

Початок роботи курсів 09 червня 2020 року.

Батьківські збори щодо організації та роботи літніх підготовчих курсів для абітурієнтів Вінницького технічного коледжу відбудуться 01 червня о 19:00 ДИСТАНЦІЙНО за допомогою сервісу відеозустрічей та відеоконференцій Meet за посиланням https://meet.google.com/fkf-ncom-oqn.

 

Якщо Ви маєте досвід роботи із сервісом відео зустрічей та відео конференцій meet, просто переходьте у зазначений час за посиланням  https://meet.google.com/fkf-ncom-oqn та долучайтесь до нашої розмови.

Якщо ж Ви таким сервісом ще не користувлись, алебажаєте опанувати цей зручний формат відео зустрічей, рекомендуємо два варіанта:

  1. З комп’ютера ПРОСТО переходите за посиланням https://meet.google.com/fkf-ncom-oqn  і долучаєтесь в зазначений час до зустрічі.
  2. З телефону долучитись можна через додаток. Для цього потрібно мати   акаунт (обліковий запис). Як це можна зробити дивіться на відео https://www.youtube.com/watch?v=3c8RDNEPFVM&feature=youtu.be

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0432)60-46-25, +380689286068,+380930550596

Згідно ПРАВИЛ ПРИЙОМУ до Вінницького технічного коледжу у 2020 році до вступного рейтингового балу додається додатковий бал за УСПІШНЕ закінчення підготовчих курсів коледжу для вступу до нього за шкалою від 0 до 50 балів на усі спеціальності.

 

Ключові слова:#підготовчі курси