Про коледж

Вінницький технічний коледж

Вінницький технічний фаховий коледж розпочав свою діяльність більше 50 років тому, 14 грудня 1964 року, як технікум електровакуумного приладобудування. А в 1967 році був перейменований у Вінницький технікум електронних приладів.

З 1995 року Вінницький технічний коледж за наказом Міністерства освіти і науки України на підставі ґрунтовної атестації технікуму набирае статус вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації й нову назву Вінницький технічний коледж. В 2020 році  наказом Міністерства освіти і науки України у відповідності до Закону України "Про  фахову передвищу освіту" був перйменовний у Вінницький технічний фаховий коледж.

Сьогодні Вінницький технічний фаховий коледж є одним з найбільших і найавторитетніших закладів в області, де готують на денній та заочній формі навчання висококваліфікованих фахівців із 7 спеціальностей:

Очолює Вінницький технічний фаховий коледж уже більше 35-ти років Заслужений працівник освіти, кандидат педагогічних наук, Голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а., член колегії Управління освіти і науки Олег Станіславович Домінський.

Зараз в Вінницькому технічному фаховому коледжі працює понад 80 викладачів, серед яких 4 кандидати педагогічних та технічних наук, 14 пошукачів та аспірантів, 26 відмінників освіти України, 37 мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, 13 методистів-наставників.

Вінницький технічний фаховий коледж має навчальний та лабораторний корпус, де обладнано 40 навчальних кабінетів, 20 лабораторій та 6 комп'ютерних класи, наочне обладнання та навчально-методичне забезпечення яких дозволяє в повному обсязі забезпечити проведення теоретичних та лабораторно-практичних занять.

Практичне у Вінницькому технічному фаховому коледжі навчання студентів проводиться в навчально-виробничих майстернях, які мають слюсарну, механічну, та радіомонтажну дільниці, комп'ютерні та вимірювальні лабораторії.

До послуг студентів у Вінницькому технічному фаховому коледжі є бібліотека, буфет, студентська їдальня та гуртожиток.

В Вінницькому технічному фаховому коледжі регулярно відбувається презентація тижнів відділень та предметних комісій: конференції, олімпіади, брейн-ринги, ток-шоу, КВК, зустрічі.

Утвердженню державності в Україні сприяє система клубно-гурткової роботи Вінницького Технічного фахового Коледжу: народний ансамбль Юність Поділля, ансамбль сучасного та бального танцю Поліденс, вокальний ансамбль, театральна студія, оркестр народних інструментів, духовий оркестр.

Також, Клуб, Вінницького технічного фахового коледжу Мандрівик знайомить з історією та пам'ятними місцями рідного краю, клуб Подруга та школа Лицарів пропагують здоровий спосіб життя та формують громадянську активність, клуб Червона калина залучає студентів до джерел національної культури, клуб Спілкування, Бізнес-клуб тощо.

Багато уваги у Вінницькому технічному фаховому коледжі приділяється розвитку і вдосконаленню фізичної культури та зміцненню здоров'я студентів. Вінницький технічний фаховий коледж має спортивний комплекс, в якому є спортивна та тренажерна зала, спортивний майданчик.

Протягом навчального року у Вінницькому технічному фаховому коледжі проводяться спартакіади з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу та з інших видів.

Щорічно Вінницький технічний фаховий коледж посідає призові місця в обласних олімпіадах з хімії, української мови, інформатики. Коледж є переможцем щорічних виставок технічної творчості викладачів та студентів ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області.

Вінницький технічний фаховий коледж плідно працює в системі ступеневої освіти. Так, із 159 випускників 2013 року державної форми навчання  87 осіб продовжили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр», в тому числі 59 осіб – за денної формою навчання, та 28 осіб - за заочною.

Із 180 випускників 2014 року державної форми навчання  116 осіб продовжили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр», в тому числі 98 осіб – за денною формою навчання, та 18 осіб - за заочною.

Із 174 випускників 2015 року державної форми навчання  150 осіб продовжили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр», в тому числі 119 осіб – за денною формою навчання, та 31 осіб - за заочною.

Випускники Вінницького технічного коледжу продовжують навчатись в таких навчальних закладах:

  • Вінницький національний аграрний університет;
  • Харківський автодорожній університет;
  • Одеський національний політехнічний університет;
  • Вінницький національний технічний університет;
  • Вінницький торговельно економічний інститут КНТЕУ;
  • Тернопільський національний економічний університет Вінницький інститут економіки;
  • Донецький національний університет;
  • Хмельницький національний університет;
  • Київський національний авіаційний університет, тощо.

Наша адреса:
21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе 91/2,
тел. (0432)56-13-36 приймальня, (0432)43-99-19 заступник директора з навчальної роботи (факс), (0432)56-09-26 бухгалтерія, положення Вінницького Технічного фахового Коледжу на мапі міста із рухом трамваїв № 2, 4, 5 до зупинки "Технічний університет".