Віртуальний правовий квест

Віртуальний правовий квест
   373

З 7 по 11 грудня 2020 року в Вінницькому технічному коледжі пройшов Віртуальний правовий квест, який об’єднав студентів першого курсу в команди відділень у кількості 30 учасників. Квест пройшов в рамках Всеукраїнського тижня права, тривав чотири дні та складався з шести локацій, на кожній з яких були задіяні різні сервіси в мережі Інтернет: сервіс для відео-конференцій Google Meet,, Google Таблиці,  Google Документи, Google Classroom, Viber, сервіс для створення вікторин Quizizz, інтерактивна он-лайн - дошка від Google-Jamboard.

Студенти в атмосфері здорової конкуренції  презентували збірні  команди відділень на Локації І «Презентація команд», демонстрували свою ерудованість на Локації ІІ «Ерудит». Значну просвітницьку та профілактичну мету мала Локація ІІІ «Суд присяжних», де учасники працювали з кейсами, та Локація ІV Креативний віртуальний простір «Дерева насильства». Креативність та творчість мали змогу проявити студенти на Локації V Лабораторія актуальної творчості «Соціальний театр» та обговорили питання гендерної рівності та готовності молоді до сімейних відносин.

Чотири дні, за відгуками студентів, були насиченими, пізнавальними, цікавими та емоційними. Студенти багато спілкувались, потоваришували між собою та  в  позитивному конкурентному середовищі  розподілили призові місця:

І місце  - команди: Комп’ютерний альянс   (ОК) та  Грифіндори  (РТ)

ІІ місце - команда Свідомі громадяни  (Ф, ЕП, ОД)

ІІІ місце - команда Прислужники Феміди  (ОП) та Загін Черепашки  (ЕА)

Учасники квесту подякували та  висловили  очікування організаторам Віртуального правового квесту: Паламарчук Н.М, Броді А.Ю. та волонтеркам

Куріній А., Вітовій Б., Шутці В., Гнатюк Д. щодо потреби продовження подібних заходів в умовах дистанційного навчання, які дають змогу неформального спілкування один з одним.