Правда і чутки про СНІД

Правда і чутки про СНІД
   159

З  метою обізнаності молоді щодо теми Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом зі студентами першого курсу відділення Комп’ютерної інженерії  1 грудня 2022 року проведено зустріч з представницею Міжнародного фонду «Місія в Україну»  – Анною Богуцькою.

1 грудня світ відзначає День боротьби з СНІДом та толерантності до ВІЛ-позитивних людей. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії. 

Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.

Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД. Багато людей в Україні вважають себе обізнаними з цього питання.

Проте більшість молодих людей вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД.