Студентка ВТФК вдруге стала чемпіонкою області з легкої атлетики
![Студентка ВТФК вдруге стала чемпіонкою області з легкої атлетики Студентка ВТФК вдруге стала чемпіонкою області з легкої атлетики](/images/articles/preview/19df276961dfd26daef3697434580e29.png)
136
Софія Киричишина - знову краща серед легкоатлетичних юніорів та юніорок Вінниччини! Між її досягненнями - інтервал невеликий. Наприкінці минулого року студентка групи 1ЕП виборола титул чемпіонки області серед дорослих.
Сила духу і волі - ось у чому полягає секрет перемог Софії Киричишиної.
“Треба мати характер, щоб бути кращою в легкій атлетиці. Про фразу “я не можу цього зробити” можна забути. Завжди потрібно старатися і не робити поспішних висновків”, - каже Софія Киричишина.
Пишаємося, підтримуємо і віримо в подальші успіхи!
Підпишись на сторінку коледжу в facebook та instagram! Знай все про життя твого коледжу!