Бій універсальних математиків та інформатиків

Традиційний інтелектуальний турнір “БУМІ” провели у ВТФК. Участь у ньому взяли “аси” математики та інформатики - першокурсники всіх відділень коледжу. Заради перемоги вони об’єдналися у п’ять команд. Кожен діяв сам за себе і за команду водночас!
Продовжити ряд математичних термінів, обчислити формули, розгадати надскладні ребуси - такі завдання під силу тільки найкмітливішим! Над ними постарались
викладачі циклової комісії математики: Іван Овчар, Інна Овчар, Олена Стахова, Валентина Вернигора та Юлія Вихристюк.
“Багато хто вважає складними математику та інформатику.Але ми сьогодні, змінивши підхід до цих предметів, змінили і сприйняття, і ставлення молоді до них”, - каже Іван Овчар, голова ЦК математики та основ інформатики ВТФК.
Переможців визначали також нестандартно: за індивідуальну та командну роботу. В нагороду студенти отримали солодкі призи, дипломи, нові знайомства та гарні враження! Крім цього, найуспішнішим учасникам БУМІ гарантовані додаткові бали з математики чи інформатики: за 1 місце - 12 балів, 2 місце - 11 балів, 3 місце - 10 балів.
Командні результати “БУМІ”:
І місце - група КІ-1;
ІІ місце - група КІ-2;
ІІІ місце - групи ЕП і РТ-1.
Індивідуальні результати “БУМІ”:
І місце - Дмитро Алімов, група ЕП;
ІІ місце - Назар Лотоцький, група КІ-2; Максим Кримняк, група ЕА-1;
ІІІ місце - Єлизавета Трошина, Євгеній Войцех, група КІ-1; Назарій Євчук, група РТ-1.
Знай своїх найкмітливіших!
Підпишись на сторінку коледжу в facebook та instagram! Знай все про життя твого коледжу!
Більше фото в галереї