Б’ємо всі рекорди!

165

Численні перемоги на обласній спартакіаді серед закладів фахової передвищої освіти здобули наші студенти !

Почесну бронзу виборола команда легкоатлетів Вінницького технічного фахового коледжу! Спільний результат склався зі спритності восьми спортсменів:

Денис Голембієвський, група 3ЕА2.

Щиро вітаємо наших чемпіонів та їхнього тренера Павла Майструка! Зараз він захищає Україну в лавах ЗСУ! Одразу після змагань вихованці мужнього наставника записали палкий відеопривіт.

Павле Олексійовичу, дякуємо за вашу працю! І чекаємо, що з наступного року відновиться тренування під вашим керівництвом. Слава Україні!” - каже Юрій Феліксов, викладач фізкультури ВТФК.

На перші сходинки п’єдесталу пошани обласної спартакіади піднялись і легкоатлети, які навчаються на фінансово-економічному відділенні нашого коледжу! Своє “золото” вони завоювали в особистих заліках.

Софія Кричишина, студентка групи 1ЕП - І місце в штовханні ядра та ІІ місце в стрибках в довжину;

Катерина Казімір, студентка групи 2Ф - І місце з бігу на 400 метрів та ІІ місце з бігу на 800 метрів;

Тетяна Костючик, студентка групи 2Ф - І місце з бігу на 1500 метрів та з бігу на 800 метрів;

Марія Ковальська, студентка групи 3Ф - І місце зі стрибків в довжину та ІІІ місце в естафеті 4/100 метрів.

Пишаємось нашими швидкими, витривалими і вправними!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту