ЦК соціальних дисциплін в ділі!

ЦК соціальних дисциплін в ділі!
   136

Створити найкращі умови для повноцінної реалізації внутрішнього потенціалу наших студентів. Сприяти їхньому особистісному становленню, формуванню активної громадсько-патріотичної життєвої позиції, самостійності та компетентності в різних сферах життя.

Над втіленням таких завдань міркували педагоги з Циклової комісії соціальних дисциплін нашого коледжу!

В ході засідання викладачі неодноразово констатували - врахування думок студентів важливе для спільної успішності. Своєрідною підказкою на шляху до планування роботи ЦК у новому році стало опитування студентів щодо якості надання освітніх послуг. Всі рекомендації, прохання та пропозиції вони взяли до уваги для ще кращої комунікації з молоддю.

Задля зміцнення взаємин з колегами викладачі ЦК соціальних дисциплін одноголосно вирішили відкрити для них доступ до своїх лекцій, семінарів, практичних та інших навчально-методичних матеріалів.

Обговорили і майбутню співпрацю з обдарованими хлопцями й дівчатами, що навчаються в нашому коледжі. Краєзнавчі конференції, відстеження родоводів та історії населених пунктів - цей рік обіцяє бути багатим на дослідницькі розвідки!

“Особливістю циклової комісії соціальних дисциплін є її багатопрофільність! Наші викладачі працюють зі студентами всіх спеціальностей, допомагають здобути вміння та навички, що однаково знадобляться їм і в професії, і в повсякденні,” - каже Аліна Брода, голова ЦК соціальних дисциплін ВТФК.

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту