Особиста безпека - незмінний пріоритет!

Особиста безпека - незмінний пріоритет!
   160

Як у період воєнного часу працюють одні з найважливіших структур забезпечення цивільного захисту? Про це із перших уст дізналися першокурсники і другокурсники нашого коледжу.

Масштабну просвітницьку акцію для них провели ті, хто щоденно ризикують життям задля безпеки інших. Ті, хто сьогодні сміливо боронить рідну землю, хто готовий у вогонь і воду, хто безстрашно боретеся з усіма земними стихіями і катаклізмами,

хто дає друге народження…

ГУ ДСНС у Вінницькій області, Військова частина 3008 НГУ, Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, НМЦ БЖД у Вінницькій області. Це герої сучасності, які не носять плащів!

“Під час повномасштабної російської агресії від кожного з нас залежить саме безпека - власна, наших родин, міста й України зокрема. Тому сьогодні всі наші студенти повинні вміти надавати першу медичну допомогу, розуміти, як поводити себе в разі надзвичайних ситуацій, що робити і до кого звертатися”, - каже Світлана Василюк, директорка ВТФК.

Майстер-класи й рекомендації від професіоналів, складання та розбирання зброї, демонстрація техніки, обладнання, індивідуальних засобів захисту. На 9 локаціях по всій території коледжу працювали представники екстрених служб. Жодне з питань молоді не залишилося без відповіді.

Не приховує свого захоплення від Дня безпеки і Роман Дзюбак з групи 1ОП2. Він відвідав усі локації, та працювати серед військових - сподобалась найбільше:

“Тут кльово! Ми самі розбирали автомат Калашникова і пістолет Макарова. Дуже цікаво й корисно! Зараз такий період, що без усіх цих навичок просто ніяк. У країні війна - від неї ніхто не застрахований і ніхто не знає, скільки ще вона триватиме. Маємо бути готовими завжди й до всього!”

Не тільки студенти, а й викладачі нашого коледжу з ентузіазмом слухали експертів. Переконані, безпека - це те, що завжди на часі.

“Такі заходи не просто навчають, як виживати, як рятувати, як допомагати, а ще й об’єднують дітей. Спілкування для них не менш важливе. Дякуємо всім, хто організував таку корисну справу. На сьогоднішній день, вважаю, це найактуальніша тема”, - каже Ольга Романюк, викладачка історії України у ВТФК.

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту