YOUTH FOR ROAD SAFETY

YOUTH FOR ROAD SAFETY
   159

Як правильно поводитися пішоходам на дорозі? Що робити у випадку ДТП? Як бути “видимим” у темряві? Про безпеку і обов'язки всіх учасників дорожнього руху говорили наші студенти з  інспекторами відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Вінницькій області.

Не просто знати, а й дотримуватись правил дорожнього руху - обов’язок кожного свідомого громадянина, а для майбутніх логістів - ще й невід’ємна частина їхньої роботи і показник професійності, - певні викладачі ЦК транспортних технологій.

У молоді в цьому - теж жодних сумнівів. До зустрічі з патрульними вони підготувались заздалегідь і з  креативом. На правила дорожнього руху подивились під “творчим” кутом! Відзняли, змонтували і презентували тематичні відеоролики!  https://drive.google.com/drive/folders/1JxudI6UphYR3h1vAjnNJ9wTPqV8eAQus?usp=drive_link

А далі - від агітації за безпеку на дорозі перейшли до справи! Разом з інспекторами нанесли на тротуари попереджувальні трафарети: «Візьми дитину за руку», «Зніми навушники», «Сховай телефон», «Велосипедист».

Безпека на дорогах залежить від кожного!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту