Командотворення і лідерство разом з Могилянкою

Командотворення і лідерство разом з Могилянкою
   64

Стартував пілотний проєкт співпраці ВТФК та Києво-Могилянської академії. Його завдання - підвищення кваліфікації педагогів нашого коледжу. Перший етап - тренінги з командотворення і лідерства в освітньому менеджменті.

У програмі їх три, кожен передбачає проходження різних освітніх модулів. У форматі онлайн в них розбиратимуться 25 педагогічних працівників - від директора до вихователя. Темою першого заняття стало використання інтерактивних форм при викладанні різних предметів та дисциплін.

Другий тренінг буде присвячений інноваційним методикам проведення виховних годин для студентів. Окрім всього, викладачі практикуватимуться в управлінні емоціями та техніках сторітелінгу. Адже цікаво і правильно подана інформація закріплюється в пам'яті краще та змушує молодь зосередитися на темі.

На завершення циклу для наших педагогів проведуть практикум з командотворення. Мова піде про те, як розпізнати лідерські задатки в студентах і використати їх для згуртування молодіжної спільноти.

До реалізації проєкту з підвищення кваліфікації педагогічних працівників нашого коледжу Національний університет «Києво-Могилянська академія» залучає провідних спеціалістів, науковців та практиків з найпрестижніших вишів України.

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту