ВТФК і Kharkiv IT Cluster. Партнерство нових можливостей

ВТФК і Kharkiv IT Cluster. Партнерство нових можливостей
   107

Меморандум про співпрацю нашого коледжу і вітчизняного стейкхолдера розвитку IT-індустрії відкриває нові перспективи для студентів та викладачів ВТФК! Стратегічне об’єднання провідних учасників інформаційно-технологічної сфери має на меті сприяти підвищенню якості ІТ-освіти.

Згідно умов підписаної угоди, наші студенти зможуть здобувати реальний досвід та практику роботи в ІТ-компаніях, що стануть основою їхнього подальшого професійного зростання. Для викладачів запланували можливість постійно підвищувати кваліфікацію та долучатися до різноманітних ініціатив Kharkiv IT Cluster.

Представники організації назвали наш коледж своїм ідеальним партнером завдяки високому рівню підготовки фахівців в галузі інформаційних технологій та інженерії. 

“Партнерство між Вінницьким технічним фаховим коледжем і Kharkiv IT Cluster є яскравим прикладом того, як освітні заклади та ІТ-галузь можуть спільно працювати для підготовки молодих фахівців та розвитку ІТ-екосистеми. Це об’єднання зміцнює позиції обох сторін і сприяє подальшій інтеграції знань і практичного досвіду у сфері інформаційних технологій”.  

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту