Нащадки козаків навчаються у ВТФК!

Нащадки козаків навчаються у ВТФК!
   144

Першокурсники радіотехнічного відділення нашого коледжу.  Вони вражають не лише своїми технічними здібностями, а й могутнім характером, витримкою та фізичною підготовкою. Ну просто копія своїх легендарних предків!

Перевірити, хто сильніший у “Козацьких забавах”, зібралися студенти груп 1РТ1, 1РТ2 і 1РТ3. “Отаманські” конкурси для них підготували викладачі циклової комісії фізичного виховання ВТФК.

Підтягувалися на перекладині, піднімали 16-кілограмову гирю та перетягували канат. “Для боротьби не шукали ані рушниць, ані гармат - здоров’я повний міх набрали!” - прокоментували юнацький азарт харизматичні ведучі.

Не сиділи без діла і вболівальники! Окрім речівок, плакатів та аплодисментів, підтримували свої команди й знанням народної творчості. Додатковими балами наповнювали командну скарбничку за правильне продовження прислів'їв!

Істинна чоловіча дружба! Саме вона здобула перемогу в цьогорічних козацьких випробуваннях. А для відновлення особистої енергії юні радіотехніки отримали призи у виді “гормонів щастя” й дипломів.

Козацькому роду нема переводу! Переконайтеся в цьому і ви! Всю потужність радіотехніків на “Козацьких забавах” - дивіться в сюжеті телеканалу “Вінниччина”: https://youtu.be/gcaPNIhr3sM?si=u0Cz_C-znOKpdJCx

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту