Незнання законів не звільняє від відповідальності

Незнання законів не звільняє від відповідальності
   141

Розтлумачення вимог, норм і правил, що діють в законодавчому полі України. Це традиційні теми зустрічі правоохоронців зі студентами нашого коледжу. Цього разу з першокурсниками груп ОП1, ОП2 та ОД спілкувались четверо інспекторів відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Вінницькій області.

Окремо зупинились на статтях закону, якими встановлене “табу” на продаж алкоголю і тютюнових виробів неповнолітнім. Інспектори нагадали, що продавати їх дозволено лише особам, яким виповнилось 18 років.Тож вимога продавця пред’явити документ для підтвердження віку є цілком обґрунтованою.

Розповіли поліцейські і про операції так званих "контрольних закупок". За допомогою таємних покупців під час них перевіряють торговельні заклади на дотримання вимог Закону щодо продажу алкоголю та цигарок підліткам.

Відповідаючи на питання студентів щодо легалізації канабісу в Україні, інспектори наголосили - мова виключно про ліки для важкохворих, що містять медичні коноплі. Їх обіг жорстко контролюватиметься багатьма структурами.

Представники поліції певні: такі превентивні зустрічі з молоддю допомагають формувати у неї відповідальну громадянську позицію.Чим вищий рівень обізнаності в правових питаннях, тим менший ризик потрапити на гачок різного роду “ділків” та махінаторів.  

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту