Минуле в контексті сучасності

Минуле в контексті сучасності
   135

Як зароджувалася українська Соборність? Як Акт Злуки ЗУНР та УНР утвердив національну ідентичність та демократичні цінності? Історичний екскурс для студентів і педагогів нашого коледжу провів Олексій Серветнік, співробітник Центрального міжрегіонального відділу УІНП.

У знаковий для держави день, 22 січня, провести лекцію завадив сигнал повітряної тривоги.Проте і молодь, і викладачі певні: День Соборності – це не просто дата в календарі, а важлива сторінка в історії української незалежності. Тож пригадати минуле - завжди на часі.

На тому, що ідея соборності для українців завжди була актуальною - лектор акцентував у ході зустрічі. Зокрема, розповів про про проголошення незалежності Української Народної Республіки у 1918 році й Акту Злуки українських земель 22 січня 1919 року. Відкриттям для присутніх стала чимала кількість паралелей з новітньою російсько-українською війною .

"Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.  Соборність – мета Перемоги," - каже Олексій Серветнік.

Ми вільні - коли сильні, а сила - тільки в єдності!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту