Безцінний досвід на все життя

Безцінний досвід на все життя
   179

Оптимальний обсяг теорії і максимум практики. Таким був фокус триденного тренінгу «Домедична допомога в умовах бойових дій/воєнного стану». Його для студентів нашого коледжу провела інструкторська команда  ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги».

Попри те, що учасники тренінгу вперше брали участь в такому заході, професійні медики зуміли в простій та зрозумілій формі пояснити правила невідкладної допомоги постраждалим.

Під час розігрування різних надзвичайних ситуацій, студенти вчились правильно і швидко затягувати турнікет, накладати стискаючу пов'язку, тампонувати рани, вправлятись з еластичними та марлевими бинтами. Робили це, як на уявному пораненому з масивною кровотечею, так і на самих собі.

Більшість учасників з домедичною допомогою постраждалим стикнулись вперше, як і з засобами для її надання. Втім, в один голос запевняли - знання та навички, що отримали під час тренінгу вважають надзвичайно корисними та своєчасними. В період війни і пов’язаних із нею небезпек, вони в будь який момент можуть стати в пригоді і врятувати життя.

Окрім зупинки кровотечі та методів евакуації поранених, інструктори навчали молодь проводити серцево-легеневу реанімацію при раптовій втраті людиною свідомості. Для цього використовували спеціальні симуляційні манекени, що дозволяють відстежувати глибину та частоту натискань при проведенні компресії грудної клітки.

Подібні ситуації трапляються не лише в часи війни, а шанси на порятунок людини залежать від швидкості проведення реанімаційних заходів, наголосили інструктори. Загалом тренінг відвідали студенти різних груп та курсів нашого коледжу. Кожен отримав електронний сертифікат.

Проєкт реалізується за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX  за підтримки Державного департаменту США.

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту