Мега Бонус від ВТФК знайшов свого переможця!‼️

Мега Бонус від ВТФК знайшов свого переможця!‼️
   238

Розіграш сертифікату на безкоштовне навчання на літніх підготовчих курсах в нашому коледжі відбувся!!! Учасниками фінального туру стали 12 дев’ятикласників, які мріють стати студентами ВТФК. Вони пройшли кілька відбіркових етапів і до останнього боролися за супер-приз!

За допомогою ігрової навчальної платформи Kahoot та сучасних розвиваючих ігор: “Alias”, “Memory”, “Встигни за 10 секунд”, школярі демонстрували свої знання не тільки з математики, але й з літератури, історії, географії, музики, культури та спорту. 

Важливо було не лише дати правильну відповідь, а й зробити це швидко, адже наші студенти не тільки розумні, а й кмітливі, винахідливі та обізнані в різних напрямках! Цим критеріям має відповідати і молоде поповнення.

Щиро вітаємо нашу переможницю Софію Будянську! Сподіваємося, що наполегливість допоможе їй здійснити мрію і стати студенткою ВТФК.

НАГАДУЄМО! Попередній запис на підготовчі курси триває!!! Попередня реєстрація відкрита в телеграм-каналі Курси ЛІТО 2024

https://t.me/+K4otrKJuSAJlZGYy 

Тут будуть з’являтись і всі подальші інструкції. Якщо приєднатись не виходить - напишіть "хочу на курси" на номер +38(068) 928 60 68 у вайбер або телеграм

Орієнтовна дата першого заняття - 3 червня, а детальна інформація тут: сайт ВТФК/ вступ

https://vtc.vn.ua/article/show/?id=100

Крокуй в майбутнє з успішними!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту