Випускники ВТФК - зустріч поколінь!

Випускники ВТФК - зустріч поколінь!
   216

Запальні, щирі і молоді душею. На зустріч в альма-матер збирались випускники нашого коледжу різних років. І ті, хто завершив навчання ще зовсім недавно, і в кого минуло з того часу понад пів століття!

Теплі обійми, посмішки, спогади про студентські роки, щастя юності і безтурботність. Емоції заполонили весь коледжівський простір - від подвір’я до скарбниці історії, нашого музею!

Колишні студенти згадували викладачів, одногрупників, як навчались і бешкетували, працювали в будзагонах та готувались до життя в професії. Кажуть, неважливо, як розкидала в подальшому доля чи як змінювалась назва навчального закладу. У їхніх серцях назавжди залишилось тепло і вдячність наставникам. За доброту, науку і людяність!

“Цей день випускників став першим за останні п’ять років. Спочатку ковід, а потім війна, що охопила всю нашу країну… Вона змусила нас цінувати кожну хвилину тиші, безпеки і нашого життя. Я вам дякую за те, що ви сьогодні в цій залі, а українським захисникам - за те, що змогли зустрітись, обійняти друзів і згадати, якими щасливими були! Я певна, що наступного разу ми зустрінемось ще більшою спільнотою, аби відсвяткувати нашу Перемогу! Здоров’я всім і все буде Україна!” - привітала гостей директорка ВТФК Світлана Василюк.

Всі емоції і атмосфера - у фоторепортажі!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

Більше фото в фотогалереї

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту