Сила слова Ольги Ситник

Сила слова Ольги Ситник
   138

Третьокурсниця нашого коледжу вчергове з успіхом очолила філологічний п’єдестал!  Ольга Ситник, студентка групи 3КІ2 - лауреатка диплома І ступеня XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

До фінального етапу престижного лінгвістичного змагання дійшли 744 знавці рідного слова із закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, а також студенти та курсанти закладів вищої освіти зі всієї України.

Усі вони міркували над актуальними і сучасними завданнями: писали листи друзям, які через вороже вторгнення опинилися за кордоном, листи українським героям на фронті. Також працювали над есе і створювали проєкт сценарію фільму «Тарас Шевченко. Відкриття».

Зрештою, найкращою дослідницею творчого спадку Тараса Шевченка серед закладів ЗФПО справедливе і досвідчене журі визнало нашу Ольгу Ситник! Філологічні здібності третьокурсниці відзначили дипломом та подарунками від Міністерства освіти і науки України.

Підтримувала студентку на кожному етапі, щедро ділилася своїми знаннями та мотивувала до нових звершень досвідчена наставниця Олександра Кучинська, голова ЦК філологічних дисциплін нашого коледжу.

Не наукою єдиною! Ольга Ситник - ще й активістка іменитого загону техноволонтерів ВТФК! На рівні із хлопцями дівчина майстерно паяє деталі і виготовляє зарядні пристрої для наших захисників.

Вітаємо і пишаємося! Хай цей успіх стане початком життєвого шляху, сповненого нових перемог!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

 

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту