Послідовників Ньютона в коледжі більшає!

Послідовників Ньютона в коледжі більшає!
   88

Чому небо синє? Чому яблука падають на землю, а літаки здіймаються у височінь? Зрозуміти природні явища та технології, з якими стикаємось щодня, допомагає фізика. Ця захоплива наука відкриває перед нами незвичайні світи і вчить відрізняти фантастичні теорії від здорового глузду.

Наших першокурсників, яких цікавлять дослідження природних законів та принципів, на яких ґрунтуються безліч інновацій, зібрали на олімпіаду. Перевірити свої знання вирішили двадцять шість студентів з усіх відділень.

Викладачі підготували для них майже десяток задач, для розв’язання яких довелось згадати мало не всі розділи фізики. За заданими параметрами, хлопці та дівчата визначали модуль швидкості товарного потяга, знаходили середню густину планети, визначали висоту похилої площини і не тільки.

Максимально учасники олімпіади могли набрати тридцять балів. Старались з усіх сил. Однак, найґрунтовніші знання показали:

  • І місце – Павло Кузьменко, 1ТК – 30 балів!!!
  • ІІ місце – Богдан Шершньов, 1КІ1; Артем Ягодін, 1КІ1; Дарина Лісняківська, 1ЕП; Станіслав Літус, 1ВЕ; Уляна Германюк, 1ОБ;
  • ІІІ місце – Олег Семенишен, 1РТ1

А чи впораєтесь ви з задачею, яку наші переможці “розкололи”, як горіх?

У момент, коли кіт помітив мишеня, воно було на відстані 3 м від нори. Бігло рятуватись   з постійною швидкістю 0,5 м/с. Наздоганяючи мишеня, кіт рухався з постійним прискоренням 2 м/c². Уважайте, що кіт і мишеня рухаються по одній прямій, а початкова відстань від кота до нори становить 4,5 м. На якій відстані від нори кіт спіймає мишеня?

Вітаємо переможців та їхніх наставників-викладачів: Людмилу Поліщук, Олексія Грабенка, Миколу Поліщука та Андрія Крисака!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc

 

Ключові слова: #Ми в медіа #Фотогалерея #Відеоматеріали  #Новини спорту