Циклова комісія соціальних дисциплін

Марценюк Надія Миколаївна

Марценюк Надія Миколаївна

Голова ЦК соціальних дисциплін, викладач

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Нагороджена знаком "Відмінник освіти України" у 2015 році. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Історія», 1979 р. Працює в коледжі з 1997 року.

Викладає: Культурологія, Всесвітня історія

Коло професійних інтересів: Пошукова робота за напрямками «Герої поруч з нами», «Культурна спадщина українського народу», краєзнавство, організація екскурсій по історичним місцям України та області.

Бадунь Григорій Дмитрович

Бадунь Григорій Дмитрович

Викладач

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії. Закінчив Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю «Історія і правознавтво», 1995 р. Працює у коледжі з 2004 року.

Викладає: Основи правознавства, Правознавство, Господарське право, Всесвітня історія, Історія України, Історія України ІІ

Коло професійних інтересів: Правове виховання молоді, керівник правового лекторію коледжу, дослідження родоводів, краєзнавча робота.

Білик Сергій Пилипович

Білик Сергій Пилипович

Викладач

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Закінчив Кемеровський педагогічний інститут за спеціальністю «Історія і суспільствознавство», 1968 р.Працює в коледжі з 1976 року.

Викладає: Основи філософських знань

Коло професійних інтересів: Пошукова робота з проблем голодомору 1932-1933 рр. на Поділлі, аналіз міжнародних подій, організація екскурсій в музеї міста, планетарій.

Брода Аліна Юріївна

Брода Аліна Юріївна

Викладач, фахівець-адміністратор ЄДЕБО

Сайт викладача

Спеціаліст другої категорії. Закінчила Вінницький технічний коледж за спеціальністю "Економіка підприємства", 2008 р.; Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю «Фінанси і кредит», 2012 р.; Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство", 2015 р. Працює в коледжі з 2008 року.

Викладає: Основи правознавства

Голєва Тетяна Володимирівна

Голєва Тетяна Володимирівна

Викладач

Сайт викладача

Спеціаліст. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія»,2009 р. Працює в коледжі з 2009 р.

Викладає: Всесвітня історія, Людина і світ, Історія України

Коло професійних інтересів: Дослідження історії міст та сіл Вінничини, видатних діячів краю, інновації в сфері освіти.

Мельник Наталія Миколаївна

Мельник Наталія Миколаївна

Викладач

Сайт викладача

Спеціаліст першої категорії. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія і правознавство», 2001 р. Працює в коледжі з 2001 року.

Викладає: Історія України, Історія України ІІ, Соціологія

Коло професійних інтересів: Проблеми соціалізації студентської молоді, історичний внесок видатних представників України та їх досягнення.

Паламарчук Наталія Миколаївна

Паламарчук Наталія Миколаївна

Психолог коледжу, викладач

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського за спеціальністю "Початкове навчання і практична психологія", 1999 р.; Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю "Економіст з фінансів", 2002 р. Працює у коледжі з 2000 року.

Викладає: Соціологія, Чинники успішного працевлаштування

Коло професійних інтересів: Класова структура українського суспільства, дослідження релігійності в Україні, діяльності субкультур в молодіжному середовищі.

Романюк Ольга Миколаївна

Романюк Ольга Миколаївна

Викладач

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю "Історія і правознавство", 1995 р. Працює в коледжі з 2011 року.

Викладає: Людина і світ, Історія України, Релігієзнавство, Історія України ІІ

Коло професійних інтересів: Впровадження інтерактивних методів навчання в процесі вивчення навчальних дисциплін гуманітарного циклу. У проекті "Моя Україно" дослідження трагічних сторінок Українського народу.

 • Всесвітня історія
 • Господарське право
 • Громадянська освіта
 • Історія України
 • Історія України ІІ
 • Культурологія
 • Людина і світ
 • Основи правознавства
 • Основи філософських знань
 • Основи філософських знань і релігієзнавство
 • Правознавство
 • Релігієзнавство
 • Соціологія
 • Соціологія та чинники успішного працевлаштування
 • Чинники успішного працевлаштування