Наймайстерніші каратисти України - студенти ВТФК!

203

Переможці двох національних турнірів з різних видів бойових мистецтв навчаються в нашому коледжі! Першокурсники вибороли золоті медалі на змаганнях з кудо і кіокушинкай карате!

Артем Басараб, студент групи 1РТ1, піднявся на першу сходинку п’єдесталу пошани  Чемпіонату України з кіокушинкай карате. Бої на татамі були надзвичайно виснажливими. За перемогу змагались більше 300 спортсменів.

Це вже друга перемога Артема на Чемпіонаті України! Цього разу вона стала перепусткою до національної збірної! У її складі юнак поїде до Угорщини. Там в червні пройде Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате!

Одним з найкращих бійців кудо став теж наш студент! Цим стилем бойових мистецтв захоплюється Олександр Волощук, група 1ВЕ.

Юнак виборов перше місце на Кубку України, що пройшов у Вінниці. За перемогу приїздили змагатись більше 200 спортсменів різних вікових категорій.

Вітаємо і пишаємось!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc