Меридіанівці ВТФК: прийшли, побачили, перемогли!

97

Перші весняні дні відзначилися продуктивністю в туристсько-спортивного клубу “Меридіан”! На чемпіонаті області з пішохідного туризму, що пройшов на базі Вінницького ліцею №27, наша делегація показала вищий клас!

У різних вікових групах учасники змагалися за першість як на особистих, так і командних дистанціях. Зрештою, результати в турнірній таблиці серед юнаків і дівчат 2008-2007 р.н. розташувалися так:

ІІІ місце - Дарина Коваленко, група 1КІ3;

ІІ місце - Анна Буряк, група 1ЕП; Іван Олесюк, група 1ОБ;

І місце - Анна Каленич, група 1ЕП.

І це ще не все! Не менш яскраві досягнення і в старшої вікової групи. “Золото” виборола лаборантка коледжу Ліза Прохорчук, “бронзу” - Олександра Дзюба. Серед хлопців ІІ місце здобув Євген Татарінов, студент групи 2КІ1. А на третю сходинку п’єдесталу піднявся Максим Вовчук, випускник комп’ютерного відділення нашого коледжу.

На командній дистанції спільними зусиллями команда туристсько-спортивного клубу “Меридіан” виборола ІІ місце. До її складу увійшли: Євген Татарінов, група 2КІ1; Юлія Яцькова, група 3Ф;  Максим Лебідь, група 3ОП2 та Максим Боднар.

Невичерпного ентузіазму та цікавості! Нехай усі дороги ведуть до успіху!

Тримаємо зв’язок по всіх каналах: instagram_vtfc_collegefacebook та instagram_stud.rada_vtfc